Новини, Це цікаво

New Holland T6 Methane Power є першим у світі трактором, що працює на 100% метані

09.03.2023

New Holland T6 Methane Power є першим у світі трактором, що працює на 100% метані, і є ключем до зниження рівня викидів CO2 без шкоди для продуктивності. Трактор T6 Methane Power є останньою складовою, яка завершує ефективний цикл концепції Energy Independent FarmSM. Фермери можуть використовувати відходи сільського господарства або тваринництва (а також спеціально вирощені енергетичні культури) для виробництва біометану, який приводить в дію трактор, який, у свою чергу, допомагає вирощувати ці самі культури. Крім того, заправку можна здійснювати безпосередньо з газової мережі або на спеціальних біометанових станціях.

Завдяки такому ж рівню потужності, що й його дизельний еквівалент, ви також отримуєте і насолодитесь сповна перевагами від нижчих на 30% експлуатаційних витрат. Виробництво на 99% менше твердих часток, скорочення викидів CO2 на 10% і загальних викидів на 80%, при використанні біометану можна досягти майже нульових викидів CO2.

Починаючи з першого зразка в 2013 році, New Holland постійно випробовує свої трактори, що працюють на метані, по всьому світу, щоб ще більше підвищити їх ефективність та задовольнити усі вимоги вашого господарства. У 2021 році на полях почали вперше з’являтися трактори серії T6 Methane Power.

Концепція Energy Independent FarmSM полягає в основі стратегії Clean Energy Leader® компанії New Holland, яка започаткована більше десяти років тому. Трактор T6 Methane Power є ключовим у завершенні енергонезалежної концепції FarmSM, замикаючи цикл повного CO2-нейтрального циклу – від поля до виробництва енергії та назад до поля.

T6 Methane Power оснащений абсолютно новим двигуном NEF 6,7 л, спеціально розробленим для застосування в сільському господарстві компанією FPT Industrial, лідером у галузі технологій силових агрегатів на природному газі, з більш ніж 20-річним досвідом і 50 000 двигунів для роботи на природному газі, вироблених на сьогоднішній день.

Пресслужба New Holland

Залишити коментар: