Дні поля

Демопосів на Київщині: МАЇСАДУР Семанс і партнери

28.05.2015

Представники компанії МАЇСАДУР Семанс та ТОВ «Гарант» зустрілись та познайомились декілька років тому. До нинішнього демонстраційного посіву, що відбувся 27 квітня цього року на полях ТОВ «Гарант» Київської області, вони вже встигли плідно попрацювати, засіваючи землю добірним елітним насінням. А, отже, маючи з цього задоволення та комерційне зацікавлення.

Учасник цьогорічної події та торговий представник МАЇСАДУР Семанс у Чернігівській області Олександр Захаренко розповів, що це господарство й справді є клієнтом компанії вже не перший рік. На його полях успішно вирощують кукурудзу на зерно. Зокрема, такі відомі її гібриди як AMELIOR і Mas 20.F. Перший – лідер з врожайності у своїй групі стиглості, адаптований до всіх умов вирощування в Україні, а також стійкий до температурних стресів та дефіциту вологи. Другий – толерантний до весняного похолодання та засухи, ідеально підходить для переробки на крупу та крохмаль. Урожайність – більше 100 ц/га. У цьому році ТОВ «Гарант» взяло на випробування ще декілька гібридів.

Олександр Захаренко, торговий представник у Чернігівській обл.:
Сьогодні на 25 га площі ми висіваємо ранньостиглий гібрид VASILI. Гібрид, який вважається силосним, має гарне співвідношення між перетравністю зеленої маси та вмістом крохмалю. Але й також непогано підходить для вирощування на зерно. Крім того, він доступніший за ціною. Якщо силосну кукурудзу висіваємо як зернову і отримуємо у кінцевому результаті урожайність не гіршу, ніж дають зернові гібриди – то чому б і не спробувати? Протягом дозрівання, вегетації культури ми будемо спільно стежити за цим процесом. Переконані, що все буде гаразд і матимемо той результат, який спільно запланували. У ТОВ «Гарант» і силосні ями будуть заповнені, і зерно матимуть відмінне. Потенційна густота посіву – 90 тис. насінин/га, прогнозована урожайність – 10 т зерна кукурудзи з га.

– Пане Олександре, щороку в асортименті компанії МАЇСАДУР Семанс, лідера з виробництва насіння в Європі, для потреб господарств України пропонується майже 30 гібридів кукурудзи, соняшнику, ріпаку, а також люцерни, бобових та інших польових культур. Що, зокрема, нині запропонуєте своїм клієнтам?

Олександр Захаренко:
У нас цього року з’явилося 3 нових гібриди насіння зернової кукурудзи, один – силосний, 1 гібрид кукурудзи спеціального використання, 7 гібридів насіння соняшника. Усі вони уже присутні на наших демополях в Україні. Спільно з нашими партнерами уважно оглядатимемо як ці культури розвиваються, як дозрівають, захищаючи від можливих хвороб і шкідників. Будемо супроводжувати усі геокодовані ділянки консультаційними послугами і доводити до кінцевих результатів. Наша мета – підвищення рентабельності бізнесу товаровиробників.

Учасником демонстраційного посіву на полях ТОВ «Гарант» був і Олександр Заковоротний, торговий представник МАЇСАДУР Семанс у Сумській обл. Відповідаючи на запитання зацікавлених на демопосіві фахівців, він коротко зупинився на основних сферах діяльності компанії, як от: науково-дослідній роботі, орієнованій на геноміку та агрономію; виробництві високоякісного насіння; продажу продукції клієнтам-сільгоспвиробникам та дистриб’юторам. Виробництво насіння забезпечується значними виробничим потужностями. Компанія має 3 заводи з виробництва насіння: О-Моко (Франція), Cарагоса (Іспанія), Могилів (Україна).

– У с. Могилів Дніпропетровської обл., у 2010 р. був побудований один з найсучасніших комплексів з виробництва насіння гібридів у Європі, – ділиться з присутніми пан Олександр. – Цей завод без перебільшення можна назвати гордістю компанії. Адже саме на ньому сконцентроване найсучасніше обладнання, що забезпечує високу якість сушіння, калібрування та обробки насіння. На кожному етапі роботи тут оцінюють якісні показники: схожість, сортову чистоту, рівень обробки тощо. Представництво МАЇСАДУР Семанс в Україні бере свій початок з 2007 р.

– У яких регіонах найактивніше співпрацюєте з господарствами-клієнтами?

Олександр Заковоротний:
Подібні демонстраційні посіви, як нині біля с. Жуківка Згурівського району на Київщині, проводимо ще у десяти областях нашої країни. Зокрема, у Миколаївській, Черкаській, Дніпропетровській, Закарпатській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Вінницькій та інших обл. Власне, у тих регіонах, де висіваються найбільші площі кукурудзи і соняшнику.

– Крім рослинництва, вирощування с/г культур Ваша компанія пропонує свої послуги і у тваринництві?

Олександр Заковоротний:
Так, звичайно. Це – вирощування птиці: качок, гусей, курей, індиків. Ми реалізуємо цю продукцію а також продукти її переробки.

– Як оцінюєте рівень організації та проведення цього заходу на Київщині?

Олександр Заковоротний:
Фахівці приїхали сюди у першу чергу за досвідом, за отриманням інформації як поєднати ціну і якість. Щоб безпосередньо побачити за що вони платять кошти. Тобто, щоб придбати справді якісні трактори, сівалки, а від нашої компанії посівний елітний матеріал. А водночас, щоб зібрати гідний урожай та мати кошти на наступний сезон все це знову повторити.

Анатолій Очколас

Залишити коментар: