Новини, Рослинництво

День поля «Контінентал Фармерз Груп»: у Компанії порахували прибутки

12.11.2021

«Контінентал Фармерз Груп» 8 жовтня у місті Дубляни провела День поля під назвою «Як заробити додаткові $100 з гектара: час рахувати». Захід організували спільно з Львівським національним аграрним університетом. Він об’єднав партнерів Компанії, сільськогосподарських виробників, фермерів, представників влади, а також молодь, яка має намір працювати в аграрній сфері.

День поля «Контінентал Фармерз Груп»: у Компанії порахували прибутки

Як зазначив під час офіційного відкриття Георг фон Нолкен, Генеральний директор «Контінентал», День поля у такому форматі Компанія проводить уже втретє. Для «Контінентал» ця подія – передусім платформа для спілкування та обміну досвідом, а також чудова нагода зміцнити партнерські відносини.

«Дорогі гості та партнери, я радий вас вітати на нашому Дні поля. Тішить, що масштаб цього заходу зростає, приємно бачити сьогодні тут нові обличчя. Насамперед хочу подякувати керівництву Львівського національного аграрного університету за підтримку. Цей виш готує висококваліфікованих спеціалістів, і у нашій команді працює чимало його випускників.

Нинішній День поля – це спеціалізований майданчик, де агровиробники можуть спілкуватися й обмінюватися досвідом, розширити свої знання у виробничих питаннях, спільно шукати нестандартні рішення і нові підходи. Мета заходу – посилити співробітництво з нашими партнерами, постачальниками, фермерами, кількість яких постійно зростає. Наших колег у сільському господарстві ми вважаємо партнерами, і сьогодні презентуємо проєкт “ Континент інновацій”, через який хочемо реалізовувати нашу філософію відкритого партнерства.

День поля «Контінентал Фармерз Груп»: у Компанії порахували прибутки

“Контінентал” готовий ділитися своїми виробничими технологіями і напрацюваннями, проводити спільні дослідження. Ми розуміємо, що сільське господарство стрімко рухається вперед. У зв’язку з цим з’являється багато нових компаній, які мають нові ідеї, нові способи аналізу даних, збору інформації, по-новому запускають агрономічні та аналітичні програми. Ми хочемо бути близькими до цих ідей і співпрацювати у різних масштабах: від простого ознайомлення – до того, аби ставати акціонерами інноваційних стартапів, які в майбутньому рухатимуться вперед і вестимуть за собою аграрний сектор. Адже зараз навіть важко уявити, яким він буде через 10 років.  Ми хочемо стати лідерами в цій галузі, для нас важливо бути інноваційною компанією. Адже це ключовий фактор успіху», – сказав пан Георг.

Снітинський Володимир Васильович, ректор Львівського національного аграрного університету щиро подякував «Конітнентал»  за співпрацю.

«У цей чудовий сонячний день ми гостинно відчинили двері для наших партнерів, з якими співпрацюємо вже понад 10 років – Компанії “Конітінентал Фармерз Груп”.

Сьогодні Україна виходить на передові позиції у світі з виробництва і переробки сільськогосподарської продукції та зі застосування новітніх технологій. І цей захід є показником того, як повинні співпрацювати наука і виробництво. Ми хочемо, щоб всі ті досягнення, якими пишається “Контінентал”, стали відомими широкому загалу», – прокоментував Володимир Васильович.

День поля «Контінентал Фармерз Груп»: у Компанії порахували прибутки

Програми «Контінентал», які допоможуть аграріям заробляти більше

На Дні поля були розташовані локації, де всі охочі могли послухати цікаву інформацію від провідних експертів, а також ознайомитися з досягненнями Компанії та дізнатися про нові пропозиції.

Зокрема, на локаціях   «Точне землеробство», «Наука і технології» презентували  технології, які дозволяють бути ефективнішими та результати наукових випробувань. Експерти Компанії розповіли про економічний ефект від впровадження систем точного землеробства. Обговорили не лише переваги цього напряму у виробництві, а й особливості його запуску та взаємозв’язок точного землеробства з іншими виробничими процесами.

День поля «Контінентал Фармерз Груп»: у Компанії порахували прибутки

«Сьогодні демонструємо, як на практиці працюють системи і методи точного землеробства, які ми презентували на нашому весняному Дні поля. Пройшлися по кожній із позицій, і в розрізі цього року, за фактом збору врожаю, підсумували одержані результати, – зазначив керівник служби точного землеробства «Контінентал Фармерз Груп» Дмитро Зайцев. – Значну увагу приділили системам диференційованого внесення та посіву, картування врожайності, системам автоматичного водіння по міжрядді й результатам їх роботи».

Ще однією темою для обговорення стала програма співпраці з фермерами «Зростаємо разом». У її межах «Контінентал Фармерз Груп» пропонує взаємовигідні умови співпраці – можливість придбання добрив та засобів захисту рослин за найкращими ринковими цінами. У «Контінентал» також створили партнерські умови на послуги елеваторів.

На локації HR спеціалісти Компанії представили для майбутніх аграріїв програму «Майбутнє Контінентал» та розповіли про перспективи кар’єри у агровиробництві.

День поля «Контінентал Фармерз Груп»: у Компанії порахували прибутки

Окремий блок відвели картоплярству – фахівці «Контінентал» розповіли про вирощування культури та пригостили гостей картоплею з власного врожаю.

З презентаціями та доповідями виступили: доктор сільськогосподарських наук, професор, експерт з рослинництва Володимир Лихочвор, доктор фізико-математичних наук, професор, експерт з метеорології Вазіра Мартазінова та інші.

«Цей День поля – це логічне продовження заходу, який навесні відбувся в Хоросткові на Тернопільщині. Тоді мова йшла про те, як можна заробляти додаткові 100 доларів з гектара, використовуючи у виробництві інноваційні технології та системи точного землеробства. Сьогодні вже осінь і час збирати врожай, тож ми готові показати вам те, чого нам вдалося досягти. “Контінентал” – справді відкрита і українська компанія, яка хоче, щоб вітчизняні аграрії отримували кращі врожаї і заробляли більше», – наголосив операційний директор Компанії «Конітнентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

День поля «Контінентал Фармерз Груп»: у Компанії порахували прибутки

Міхаель Хорш: «В України – велике майбутнє!»

Не оминув увагою День поля «Контінентал» і засновник HORSCH Maschinen GmbH Міхаель Хорш.

«Я вже понад 25 років постійно приїжджаю в Україну, і сьогодні дуже радий бачити на заході стільки молодих людей, котрі працюють у сільському господарстві, і котрі ним цікавляться.

Я гордий стояти на цій сцені, тому що за 30 років незалежності Україна істотно розвинулася і нині стоїть на вершині розвитку сільського господарства. Українські продукти займають провідні позиції на світовому ринку. На українських полях їздить найсучасніша техніка, яка лише існує у світі. Впевнений, в України – велике майбутнє, і не лише в аграрній галузі.

День поля «Контінентал Фармерз Груп»: у Компанії порахували прибутки

Хочу офіційно заявити, що компанія  HORSCH Maschinen GmbH  прийняла рішення будувати великий завод у Київській області. Адже ми віримо в Україну!», – поділився планами засновник HORSCH Maschinen GmbH».

У межах Дня поля відбулася виставка сільськогосподарської техніки та обладнання. До неї долучилися провідні виробники добрив, насіння, ЗЗР тощо.

Також у цей день  знайшлося місце й розвагам, серед яких були змагання дронів, турнір з футболу між агрохолдингами, а також святковий концерт.

Анна Артим

Залишити коментар: