Дні поля

День поля компанії «Альфа Хімгруп», Тернопільська обл., Гусятинський р-н, 21 серпня 2014 р.

22.08.2014

21 серпня відбувся День поля на Західній Україні, який проходив у Тернопільській області, Гусятинському районі. День поля відвідали більше ста запрошених з Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Волинської та Чернівецької областей. У дружньому колі аграрії та партнери компанії «Альфа Хімгруп» провели цей день разом.

Традиційно, програма розпочалась пленарною частиною, де висвітлювались сучасні технології вирощування та захисту сільськогосподарських культур. Також компанія «Альфа Хімгруп» поділилась основними здобутками цього року:

  • компанія отримала сертифікат якості за міжнародним стандартом ISO 9001:2008;
  • успішно вивела на ринок 7 нових препаратів;
  • сформувала відділ технічного супроводу;
  • відкрила новий логістичний центр для зберігання більше 1500 тон продукції.

Після цього був здійснений виїзд на демонстраційне поле, де увазі гостей були детально представлені всі гібриди кукурудзи та соняшнику, які буди вирощені на полі, та системи захисту і мікродобрив, які використовувались на цих культурах. Всі бажаючі мали змогу поставити виробничі запитання, які виникали впродовж демонстрації результатів, одержаних на даному полі.

По закінченні всі гості були запрошені на святкування завершення Дня поля, яке стало заключним у цьогорічному сезоні Днів поля, які компанія «Альфа Хімгруп» і «Альфа Насіння» провели по всій Україні.

Компанія «Альфа Хімгруп» висловлює подяку всім, хто завітав на День поля і бажає вдалого сезону та наснаги на нові здобутки.

Залишити коментар: