Дні поля

День поля ПП «Західний Буг» та Saatbau, Strube, KWS на Львівщині (27 червня 2014 р.)

05.07.2014

27 червня 2014 р. був проведений перший День поля у приватному підприємстві «Західний Буг». Мета організації свята полягала в ознайомленні представників с/г підприємств та фермерських господарств з асортиментом і характеристиками сортів насіння, які продаватиме підприємство, технологією їх вирощування і технологією очищення, калібрування та протруювання насіння.

День поля відвідали представники Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Волинської та Чернігівської областей. Загальна кількість гостей свята склала 87 осіб, з яких 67 – представники агровиробників, 20 – представники держустанов.

На демонстраційних і насіннєвих посівах у с. Суходоли Бродівського р-ну  були представлені сорти озимої пшениці, ярої пшениці та озимого ячменю, які є сортами як українських так і закордонних оригінаторів.

Представники оригінаторів насіння, компанії Заатбау (Австрія), Штрубе (Німеччина) і КВС (Німеччина) ознайомили присутніх з особливостями кожного з сортів. Агрономи ПП «Західний Буг» розповіли про технологію вирощування.

Після демонстрації насіннєвих посівів учасники заходу відвідали насіннєвий завод у м. Броди, де було продемонстровано технологію приготування насіння. Кожен етап очищення та калібрування насіння проходить на німецькому обладнанні «Petkus» (Петкус).

Під час запуску технологічної лінії присутні були ознайомлені із принципом роботи всіх машин. Кожен зміг побачити та порівняти якість насіння, яке поступає на очистку і якість насіння, отриманого після кожного етапу проходження через очисну техніку. В кінцевому результаті, ми отримали насіння з високою масою 1000 насінин та схожістю. Це забезпечує найвищий потенціал для проростання та розвитку насіння в рослину.

Нанесення препарату на насіння здійснюється із застосуванням німецького протруйника Willy Niklas14 (Віллі Ніклас 14), який забезпечує точне дозування та рівномірне нанесення препарату на зерно. Якість нанесення препарату на зерно і його стійкість контролюється із кожної виготовленої партії насіння лабораторією компанії «Сингента».

Завершилось святкування Дня поля дружнім обідом, де кожний із бажаючих зміг висловити своє враження від побаченого і почутого та поділитись досвідом.