Дні поля

День поля НімАЦ, 29 серпня 2013 р.

01.09.2013

29 серпня цього року відбувся черговий День поля від Німецького аграрного центру (НімАЦ)  в селі Поташ Маньківського району Черкаської області.  На агрозахід були запрошені  всі хто має відношення до аграрного сектору.  Вже 6-й рік НімАЦ проводить  програму курсів для фахівців і керівників сільського господарства, що є абсолютно новою концепцієюф професійної підготовки, яка працює на найвищому рівні.

Засновником Німецького аграрного центру є  «Асоціація подальшого розвитку сучасних сільськогосподарських методів і технологій в Україні (AMTU)». Члени-співзасновники цієї Асоціації провідні   німецькі фірми: Amazone, Claas, KWS, Lemken, RIELA, Toepfer International, Horsch… На Дні поля НімАЦ, компанії які входять в Асоціацію презентують  пропонований продукт на виставковій площадці або в практичному стані на полях.

Цього року фірма RAUCH  продемонструвала  найновіше покоління своєї техніки  для внесення добрив. Вона тільки нещодавно увійшла до складу Асоціації  AMTU і вже зуміла завоювати свою аудиторію. Ця компанія пропонує  суцільну  програму  продуктів для  підприємств  різного розміру і різних умов застосування.

Світовий виробник  с/г техніки  CLAAS представив тему  збирання зеленого корму та кукурудзи на силос.  А компанія  JOSERA – застосування своїх препаратів  для силосування.  Через несприятливі погодні умови  таким виробникам, як: AMAZONE, HORSCH та LEMKEN не вдалося продемонструвати  сучасну грунтообробну техніку в практичному застосуванні, проте консультанти та керівництво  фірм  зуміли презентувати продукт на виставковій площадці.

KWS, NORIKA та STRUBE на дослідному полі представили  актуальні  сортові досліди картоплі , цукрових буряків, соняшнику та кукурудзи на зерно.

Початок спілкування з відвідувачами Німецький аграрний центр розпочав з прес-конференції.  Тут представники передових компаній  та  Федерального міністерства  харчової промисловості, лісового  та  сільського господарства Німеччини  спілкувалися із журналістами.  Конференцію відкрив керівник проекту  Хайнріх  Шюле,  він розповів про  досягнення  центру  протягом  п’яти років  в Україні, і наголошував на актуальності  роботи сьогодні та в майбутньому, підкреслюючи це в збільшеній кількості учасників навчального процесу. Пан Шюле передав слово доктору Вольфгангу  Фоку, який  очолює Асоціацію (AMTU): «Ми дуже раді, що сьогодні  зустрілися з вами тут, в Поташі, і хоча дощ не дає можливості  роздивитися техніку в практичному стані проте на виставковій площі ви поспілкуєтеся з потрібними вам людьми і розглянете техніку в демонстраційному вигляді».

Томас Клаусснітцер, який є  регіональним директором  групи компаній CLAAS, зазначив: «CLAAS – одна з перших засновників НімАЦ. Я повторюсь з паном Фоком, що через несприятливі погодні умови ми сьогодні не зможемо подивитися демонстрацію всієї нашої представленої техніки на практиці. Але я та мої колеги будемо раді дати відповіді на всі ваші запитання».

Також, декілька слів сказав регіональний  директор ТОВ «Хорш Україна» Йоханес Клут: «Україна для нас є дуже важливим ринком. І ми стараємось виготовляти ту техніку, яка в повній мірі  спроможна задовольнити потреби українського аграрія. Сьогодні, на цій виставковій площі ми представили повну лінійку нашого продукту, які втілюють останні конструкторські розробки».

На Дні поля НімАЦ гості мали унікальну можливість поспілкуватися з представниками німецьких компаній і  налагодити потрібні ділові стосунки.

Після ділової зустрічі, відвідувачів та учасників заходу чекала розважальна програма та спільний обід.