Дні поля

День поля у ТзОВ «Волинь-Агро», в селі Підгороднє  Любомльського району Волинської області

02.09.2013

На Волині вже стали традиційними заходи присвячені сільському господарству, де аграрії можуть поспілкуватися, поділитися досвідом, компанії – продемонструвати с\г техніку та технології. 29 серпня 2013 року пройшов День поля «Попросимо в Бога за врожай» на полі ТзОВ «Волинь-Агро», в селі Підгороднє  Любомльського району Волинської області. Захід був присвячений, зокрема, сівбі озимих культур.

Із завершенням збору ранніх зернових та з початком сівби озимих хліборобів привітали  заступник голови облдержадміністрації  Віталій Карпюк та голова обласної ради  Володимир Войтович.

Віталій Карпюк заявив, що Україна на шляху до передових місць у світі з виробництва зерна. «За збором кукурудзи наша держава займає шосте місце.  Прошу аграріїв  працювати і ще раз працювати, не потрібно сидіти склавши руки і чекати допомоги, а обробляти землі, нарощувати врожаї, відповідно тоді і роботою селяни будуть забезпечені. Сьогодні держава підтримує сільського виробника, сприяє розвитку аграрного сектору, як агрохолдингів так і одноосібних господарств, це ж і затвердить Україну, як  лідера  на світовому ринку зерна та продовольства», – наголошував Віталій Карпюк.

У Дні поля приймали участь і представники польських аграрних підприємств. Ян Маньковський, який є директором  Українського Центру Бізнесу в Польщі, запевняв, що потрібно більше розвивати тваринницьку галузь, не тільки рослинництво. Створювати кооперативи, великотоварні організації, які  були б оснащені новітньою технікою з використанням новітніх технологій.

Участь взяли насіннєві компанії, які презентували кращі сорти зернових культур, розповідали про кращі технології  вирощування зернових, такі як: «Сингента», «Агроальянс Юкрейн», «KWS».  Також, 10 насіннєвих господарств, презентували кращі сорти зернових урожаю 2013 року, це: ПП «Еліт – Стар» Луцького району, СГПП «Рать» Луцького р-ну, СТОВ «Ратнівський аграрій» Ратнівського р-ну, ТОВ «П’ятидні» Володимир-Волинського р-ну, ФГ «Перлина Турії» Турійського р-ну… Компанії, які пропонують с/г техніку продемонстрували свій продукт на виставковій площі та в практичному стані. Серед них «Волинська Фондова Компанія» і компанія “Агротерра”.

На завершення заходу священики провели обряд освячення посіву зернових  на добротний урожай 2014 року.