Дні поля

«Королева полів»  на дослідних полях  ПАП «Агропродсервіс»

10.09.2013

10 вересня  2013 року пройшов  День поля  українського дистриб’ютора  насіння, засобів захисту рослин та  систем  живлення від брендових виробників  ТОВ «Агроскоп Україна» на базі ПАП «Агропродсервіс», що в селі  Настасів Тернопільського району.  Співучасниками заходу були дистриб’ютори та виробники  насіння, зокрема: KWS, Pionеer,  СГ ТОВ «Зоря-Маїс Насіння»,  демонструючи  результати посівів  на дослідних ділянках  господарства.  Гості заходу  та учасники переймали досвід новітніх технологій вирощування зернових та технічних культур, захисту від хвороб та шкідників.

Привітальне слово розпочав директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Степанович Баран:

Наше агропідприємство,  яке зі статусом  елітгоспу з вирощування сортів зернових культур, орендує у Тернопільській та Івано-Франківській областях біля 40 тис га, з них – 4 тис га засіяно соєю та 4 тис кукурудзою. До посівів цукрового буряку повертаємося у наступному році. Також, плануємо засіяти 3,5 тис га ріпаку  з потенціалом вирощування не менш як 35 ц/га, а щоб отримати такий результат потрібно  дотримуватися норм новітніх технологій вирощування. Отож, сьогодні, компанії, які  демонструватимуть  результати  врожаїв  своєї пропонованої продукції поділяться з вами досвідом та практикою. 

Корпорація «Агропродсервіс»  вже майже 15 років у аграрному напрямі,  широко розвинуті галузі  рослинництва та тваринництва.  Господарство утримує  3000 голів ВРХ –  з них  1000 дійних корів.   Біля 100 000 поголів’я  свиней, нещодавно  запустили  свинокомплекс у Ланівцях  Тернопільської області  де наразі утримується 15 000 свиней.  З кожним роком агропідприємство  «Агропродсервіс»  розширює горизонти  своїх перспектив і  зміцнює позиції  в  аграрному секторі.

Вже не вперше проводиться  подібний захід на  полях корпорації «Агропродсервіс», кожного разу  компанії  проявляли акцент  на декілька з  сільськогосподарських культур. Цього разу  в основному йшлося про гібриди кукурудзи. Кожна з фірм представляла свій варіант продукту, де гості заходу мали змогу проглянути  результати врожаю.

Головним  ініціатором  Дня поля виступила компанія «Агроскоп Україна». Вийшовши на аграрний ринок  у 2002 році, як дистриб’ютор засобів захисту рослин  та насіння с/г культур  від провідних світових виробників (Limagrain, Kiskun, Saatbau Linz, Sesvanderhave, Bayer Crop Science, BASF, DuPont, Pioneer, Monsanto, Syngenta та ін.) з тих пір є однією з ведучих компаній в цій галузі. Фермери знають «Агроскоп Україна» як досвідченого та надійного партнера з прекрасною репутацією. Продуктовий пакет  компанії «Агроскоп Україна» включає в себе високорентабельні с/г культури: ярий та озимий ріпак, кукурудзу, соняшник, цукровий буряк, сою, зернові, а також засоби захисту рослин, позакореневі підживлення, мікродобрива та стимулятори росту.

На Дні поля у Настасеві «Агроскоп Україна» продемонструвала результати врожаїв пропонованих ними продуктів на дослідних полях. Гості мали змогу роздивитися продукт та взяти до уваги технологію вирощування від компанії.

Фірму KWS знають в Україні, як надійного партнера. Це одна із провідних фірм у світі по селекції і реалізації насіння цукрових буряків, кукурудзи, картоплі, соняшника, ріпаку, гібридного жита та ячменю. Компанія має 155 – річний досвід роботи і представництва в більш ніж 70 країнах світу. На цьому Дні поля KWS представила гібриди кукурудзи. У Хмельницькій області побудувала власну калібрувальну лінію з виробництва насіння кукурудзи. Лінія складена з обладнання всесвітньо відомої компанії «Cimbria» (до речі таке ж обладнання і у насіннєвому господарстві «Агропродсервіс»). На дослідних ділянках у Настасеві KWS показала результати врожаю свого насіння кукурудзи: Кліфтон, Матеус, Рональдініо, Кінесс, Еміліо, Авангард, КВС…

Дуже хороші показники продемонструвало на дослідних полях сільськогосподарське товариство «Зоря-Маїс Насіння». На сьогодні, потреби у насінні гібридів кукурудзи досить зросли і агропромислова компанія «Маїс», яка є лідером насінництва не тільки в Україні, а й в Європі, запропонувала нашому ринку широкий спектр гібридів «королеви полів». Нагадаю, що у минулому році компанія «Маїс» стала однією з найкращих в Європі, за визнанням зарубіжних корпорацій. Зусилля «Зорі – Маїс Насіння» спрямовані на об’єднання етапів  виробництва гібридного насіння кукурудзи в єдину систему. Понад двадцять років саме ця стратегія дозволяє пропонувати аграріям високоврожайне селекційне насіння  гібридів від простих до елітних сортів. На полях «Агропродсервісу» «Зоря-Маїс Насіння» продемонструвала такі гібриди: Биг Стар – від Євраліс Семенс – його характерністю є швидкість віддачі вологи при дозріванні, високий потенціал врожайності на зерно і силос, відмінна стійкість до стресу протягом усього періоду вегетації. Також, Аттракт, Моніка – гібрид, якому притаманний відмінний стартовий ріст на початкових фазах розвитку рослини та високою частиною качана силосної маси. ДКС – 3476 – він вирізняється високою холодостійкістю і толерантністю до пошкодження стебловим метеликом, володіє високою стійкістю до хвороб та має високий вміст крохмалю.

Консультант-агроном від компанії «Зоря – Маїс Насіння» Валерій Орестович Гвоздецький привітав учасників і відвідувачів Дня поля і коротко розповів про перспективи їхнього виробництва:

Понад 20 років наша компанія вирощує та реалізує найкращі гібриди насіння зернових та технічних культур від відомих світових та вітчизняних фірм. Сьогодні, на дослідному полі ви побачите результати наших пропозицій і оціните можливості пропонованих нами технологій вирощування. Бажаю, всім успіхів у хліборобній праці!

На Дні поля побувала Мар’яна Балабан