Дні поля

«Агротерра» демонструє NEW HOLLAND та LEMKEN львівським аграріям

17.06.2014

«Cучасна та потужна сільгосптехніка — мрія кожного аграрія. Наше підприємство нещодавно придбало потужний комбайн New Holland СХ 8080», — розповів агроном ФГ «Кушпіт» Лев Кушпіт, котрий разом із іншими фермерами оглядав трактори та плуги, які виробляють відомі у світі компанії NewHolland і Lemken.

Побачити, як працює диво-техніка, міг кожен, хто 22 травня завітав на Львівщину на День поля, який організувала компанія «Агротерра».

Подивитися, що привезли представники відомих у світі компаній, зібралося приблизно півсотні аграріїв із Львівської області. Презентацію нової техніки провели на землях фермерського господарства «Кушпіт». Місце демонстрації техніки організатори вибирали ретельно. Довго шукали поле, яке тривалий час не обробляли – хотіли продемонструвати роботу високотехнічних плугів на цілині. За короткий проміжок часу потужний трактор виорав поле, що облогувало десятки років. Досвідчені фермери дивувалися, як невеликий трактор із плугами фірми Lemken усього раз пройшовся полем, що так довго лежало неораним, а вже на ньому й сіяти можна!

Яку саме техніку побачили учасники?

Присутнім було продемонстровано ґрунтообробну техніку Lemken, агрегатовану з тракторами New Holland моделей Т 7060 і ТD 5110: плуг  Rubin для стерневого обробітку та дискову борону Geliodor для передпосівних робіт. Також «пройшовся» полем обприскувач Lemken – простий у використанні та надійний у роботі.

Віталій Білько, представник компанії New Holland, презентував техніку цього бренду. Про характеристики та переваги причіпного обладнання розповів Олександр Олексюк, представник компанії Lemken. Також він розповів про історію створення бренду. Lemken – це сімейний бізнес у сьомому поколінні з оборотом на минулий рік у 360 мільйонів євро. Компанія виготовляє стерневі культиватори з можливістю обробітку до 30 см, обприскувачі, котки, короткі дискові борони, сівалки, глибокорозпушувачі. Для великих господарств пропонує носії-гіганти, які дають можливість збільшити ширину обробітку ґрунту до 12 м.

Костянтин Хоменко, керівник компанії «Агротерра»: «Метою усіх аграрних заходів є, найперше, розвиток сільського господарства. Важливо, щоб аграрії могли вирощувати більш якісну продукцію, бути конкурентоспроможними за її собівартістю, щоб техніка, яка працює на полі, була надійною і економічно доступною».

Кілька слів про організаторів

Компанія «Агротерра» – молода дилерська компанія, яка заснована два роки тому. Задовольняє потреби у с/г техніці фермерів Західного регіону. Пропонує техніку та запасні частини таких відомих брендів: NEW HOLLAND, LEMKEN, RAUCH, MaterMacc, Mazzotti, Pronar, Wiedemann, DAWN та DOMINONI.

На Дні поля була Юлія Хім’як