Дні поля

“Битва Титанів”-2013

23.10.2013

Коли аграрій буде більш активно вибирати техніку для свого господарства – на виставкових площадках чи на демонстраційних ділянках? Звісно, другий варіант підходить як найкраще. На практиці можна розглянути техніку в повному обсязі, її поведінку на полі, могутність двигуна  та якість  роботи загалом.

23 жовтня 2013 року на полях Групи компаній «ТАК» у Київській області, за містом Тетіїв свої пропозиції продемонстрували виробники та дилери  с/г техніки, як вітчизняного напрямку так і світового. Загалом «БИТВУ ТИТАНІВ» відвідали близько 250 гостей, серед них керівники агропідприємств та представники місцевої влади. Ініціаторами заходу виступили: Група компаній «ТАК», рослинницький підрозділ «Асоціації виробників молока» та компанія «Дикун».

На полях відбулася демонстрація ґрунтообробної техніки, сівалок та зернозбиральних комбайнів. Відвідувачі мали унікальну можливість порівняти та оцінити техніку в практичному вигляді, провести тест-драйв (що не на всіх подібних заходах можливо). Гості також мали змогу познайомитися та поспілкуватися з керівниками, представниками компаній, які  демонстрували техніку, отримати відповіді на всі хвилюючі запитання щодо її роботи. Але, що найбільш інтригує?! Звісно, боротьба між конкурентами! Рідко коли можна зустріти на полях декілька брендів ґрунтообробної чи посівної техніки на ділі одночасно. Майже п’ять годин тривала польова демонстрація. Кількість учасників була досить великою і ініціатори заходу організували показ техніки з різних сторін поля.

Компанії, які представляли світові бренди на «БИТВІ ТИТАНІВ»:  ТОВ «Хорш Україна», «Titan Machinery Україна», «Амако»,  «Kuhn Україна», «Астра», «Інтерагросвіт», «Завод Кобзаренка», «АГ-БАГ Україна»… Продукти від компаній вражали відвідувачів силою, міцністю, темпера метром та звісно ж якістю.

Продукти від компаній-учасників «БИТВИ ТИТАНІВ»

«Амако» представила саме ту техніку, яка вже не один рік служить господарству, яке  прийняло захід, це – гусеничний трактор Challenger MT 865 C, з дисковою бороною Sunflower 1435-36 і з  чизельним плугом  Wil-Rich 5800. Ще роторний зернозбиральний комбайн Massey Ferguson 9690 з кукурудзяною косаркою  Geringhoff RD 870B. Поповнили ряди від «Амако»  колісний трактор Massey Ferguson 6499 (230 к.с.) і культиватор Wil-Rich 13XL2 37-39.

Загалом відвідувачі мали широкий асортимент вибору техніки. Відомі світові бренди так і виблискували у всій красі на полі.  Там було чим помилуватися!  Трактори та комбайни:  Fendt, Challenger, Case IH, Massey Ferguson, Lamborghini, John Deere, обприскувачі Kuhn і Berthoud, розсіювачі  мінеральних добрив Bogballe і Kuhn…

Від «Kuhn Україна» можна було зустріти яскравого представника сім’ї розсіювачів мінеральних добрив –  Kuhn Axis 30.1. Він призначений для розкидання гранульованих та кристалічних добрив, насіння. Його переваги у:  високій рівномірності розсипання матеріалу по всій ширині, швидкості потоку до 500 кг/хв., легкій заміні  дисків за лічені секунди навіть без використання інструментів, надповільній мішалці– 17 об\хв. Також, були представлені причіпний  обприскувач  Atlantique 3200 об’ємом  3,2 куб.м з штангою у 24 метри та напівнавісний оборотний плуг Multi-Leader.

«Інтерагросвіт» продемонструвала  трактор Lamborghini R8.270, з двигуном Deutz 2013, потужністю у 275 к.с., об’ємом у 7146 см3. Кабіна оснащена пневмосидінням, кондиціонером, бортовим комп’ютером та гідро підсилювачем керма.

Компанія «Хорш Україна», яка славиться відмінною ґрунтообробною та посівною технікою німецької якості, на «БИТВІ ТИТАНІВ» продемонструвала  цілий ряд с/г техніки. Культиватор серії  Horsch Tiger 4 MT, який розрахований на високу швидкість.  Він складається з дворядкової дискової борони і дворядкового культиватора, завдяки  чому він подрібнює та змішує велику кількість пожнивних залишків навіть великої довжини (стебла кукурудзи, зернових) на будь-яких типах грунтів.  Також, «Хорш Україна» представила  ті агрегати, які були спеціально докомплектовані та дороблені для українських умов, зернова пневматична сівалка Horsch Pronto 12 NT. В цій сівалці враховані особливості грунтово-кліматичних умов Сходу України та взяті переваги існуючих американських аналогів, усунуті всі недоліки існуючих сівалок:

  • робоча ширина захоплення,  м 12,00;
  • ємність бункера з насінням / добривами, л 12 000;
  • необхідна потужність трактора, к. с. від 290.

Ще компанія «Хорш Україна»  презентувала дискову борону  Horsch Joker 6 HD. Дискова борона Horsch Joker 6 HD це незамінне знаряддя  для передпосівної обробки грунту  після плуга чи культивації, а також для подрібнення грубих рослинних залишків  або для закладення органічних добрив.

Підготувала Мар’яна Балабан