Дні поля

День поля Saatbau, Syngenta, Saaten Union та KWS у корпорації «Сварог Вест Груп» (Шепетівський р-н, Хмельниччина), 13 червня 2014 р.

17.06.2014

13 червня на базі насіннєвих господарств корпорації «Сварог Вест Груп» відбувся День поля, у рамках якого пройшов науково-практичний семінар із насінництва пшениці на тему «Насінництво: світові тенденції та український досвід» та презентація унікальної технології обробки насіння солями. Організатори заходу – корпорація «Сварог Вест Груп» та її основні партнери з вирощування насіння: Saatbau, KWS, Saaten Union та Syngenta.

Участь у заході взяли понад 90 учасників: керівники підприємств та фахівці середніх та великих аграрних компаній України, насіннєвих компаній-партнерів, представників засобів масової інформації. Усі присутні мали змогу ознайомитися з вегетаційними процесами на дослідних ділянках випробування нових сортів пшениці, яких є 70, а також оглянути посіви різних сортів пшениці компаній співорганізаторів.

Під час заходу також відбулася презентація інноваційної технології обробки насіння солями на базі насіннєвого заводу «Сварог Вест Груп» (с. Лотівка, Шепетівський район, Хмельницька обл.). Вона дає змогу отримати посівний матеріал з покращеними якісними характеристиками, що сприяє збільшенню урожайності.

Також учасники науково-практичного семінару оглянули виробничі потужності та лабораторії насіннєвого заводу «Сварог Вест Груп».