Новини

Діяльність компанії «Джон Дір» спрямована на Ваш успіх

28.10.2013

Компанія «Джон Дір» є однією з найуспішніших  у всьому світі. І це не випадково.  Адже, її спеціалісти  працюють за  ключовими  цінностями засновника компанії – Джона  Діра. І,  які ж це цінності? Все дуже просто: чесність, якість, відданість  своїй праці та підтримка  і введення  інновацій.  Ці  аспекти втілені в кожному продукті виробництва, у кожній послузі і рішенні.  «Для тих, хто обробляє землю і збирає врожай. Для тих, хто змінює і збагачує землю. Для тих, хто будує на землі. Діяльність компанії «Джон Дір» спрямована на Ваш успіх».  Це стратегія і справжній дух виробництва.

На території  України,  дилерську сітку  корпорація будує вже 25 років і за цей час продукт під брендом «Джон Дір» завоював лідерство на українському аграрному ринку. Вже чверть століття  наші аграрії  переконуються у наявності  тих самих  «джондіровських»  цінностей:  чесна ціна, відмінна якість, любов до праці і постійні інновації. Усе це присутнє  у техніці «Джон Дір».

З  територіальним менеджером ТОВ «Джон Дір Україна»  Хінріхом  Колфеном вдалося поспілкуватися на  «Фестивалі  кукурудзи»  на базі ТОВ «Колосок -1» у селі Суховерхів, Кіцманського району Чернівецької області, який відбувся 16 жовтня.  Товариство «Колосок -1» вже довгий  час є партнером  офіційного дилера  «Джон – Дір» компанії «Механі К».  Досить часто  подібні заходи проводить  «Механі К» , на якому  презентують нові пропозиції   та  демонструють у практичному робочому вигляді на полях, що дуже ефективно для потенційного покупця.

–          Пане Хінріх, «Джон-Дір» знають напевне у найвіддаленіших куточках  світу. За 175 років постійних інноваційних пропозицій Ви вийшли на лідируючі позиції. І в Україні цей продукт теж відомий  достатньо часу. 

–          За 25 років  роботи  тут, ми зуміли вийти на високий рівень продаж. Люди, які придбали нашу техніку, переконуються щоразу  у відмінній якості, ефективності,  практичності та надійності. Звісно, що у цій країні, в якій широкі  сільськогосподарські можливості  і інших пропозицій безліч, але я скажу, що в більшості ті клієнти, які купували б техніку хоч раз у нас, завжди приходять ще.

–          Тобто, придбавши техніку «Джон-Дір» , покупець через деякий час знову звертається по інший продукт? І чи є представництва цієї компанії по всій Україні?

–          Так, тому що  вони вже зрозуміли, наскільки це ефективно. Наші  представництва знаходяться у всіх регіонах України.  За західну частину  відповідає компанія «Механі К».

–          Чи очікувати від  компанії «Джон – Дір»  нові пропозиції у наступному році? Чим здивуєте наших аграріїв?

–           Так, звісно будуть нові пропозиції, адже ми завжди в дусі інновацій. Буде три нових продукти.  І деякі з них  вже можна буде зустріти на цьогорічній  виставці «Інтер-Агро 2013».

–          Ви знайомі з сільським господарством багатьох країн. На вашу думку, на якому рівні українське  аграрне виробництво? Чи  є у нас потенціал, порівнюючи з європейськими країнами?

–          Потенціал звісно є! І то, напевне, найбільший, ніж у будь-якої іншої країни. Сприятливий клімат, родючі чорноземи, працьовиті  люди – у вас є все, щоб досягти успіхів! Та все ж таки рівень  розвитку невисокий і все через  брак фінансування, нестачу коштів для  подальшого і професійного розвитку.  Дуже велика відсоткова ставка по кредитних пропозиціях. Але, надіюся, що вже у найближчому майбутньому ситуація в країні зміниться і хлібороб зможе розправити плечі, не задумуючись щодня про цінову політику, кредитні питання. Ця  країна, яка має просто величезний потенціал,  зуміє вийти на серйозний професійний високий рівень розвитку сільського виробництва.

До речі…

Вже п’ятий рік поспіль, компанія  Deere & Company  входить до рейтингу 50 найбільш шанованих компаній світу.  Це є провідний світовий виробник сільськогосподарського обладнання , а також провідним постачальником будівельної, лісозаготівельної та садово-паркової техніки. У компанії  працює близько 67000 співробітників по всьому світу, а чиста сума продажів і обороту за 2012 фінансовий рік склав $ 36,157 млрд.

Історія…

У 1837 році  Джон Дір виготовив плуг з полірованої сталі у своїй кузні у Гранд Де-тур,  штат Іллінойс, який дозволив фермерам-першопрохідникам прорізати чисті борозни на в’язкому грунті прерій Середнього Заходу.  У 1838 звичайний  коваль Джон Дір стає промисловцем Джоном Діром . Пізніше він згадує , що в 1839 році виготовив  10 плугів , в 1841 році – 75 , а в 1842 році – вже 100.

У 1843 Дір і Леонард Ендрюс стають ” партнерами в ковальському справі і торгівлі ковальської продукцією , виготовленні плугів і всіх супутніх виробів” …

Через 5 років, зростаючий бізнес з виробництва плугів переміщається в Молін , Іллінойс , що в 75 милях на південний захід Гранд Де-тур .  Саме тут  є гідроелектростанція і  можливості транспортування розширилися. Дір знаходить собі нового партнера Роберта Н. Тейта , який переїжджає в Молін і зводить крокви для їх триповерхового ковальського цеху .  У 1852 Дір викуповує частки своїх партнерів. Протягом наступних 16 років компанія кілька разів змінює свою назву: John Deere, John Deere & Company, Deere & Company і Moline Plow Manufactory.

У 2000 Deere купує компанію Timberjack, світового лідера з виготовлення лісопромислового обладнання. Новий тракторобудівний завод відкривається в Пуне, Індія. В Аргентині та Бразилії засновуються кредитні офіси компанії. У Люксембурзі D eere отримує банківську ліцензію, що дає право компанії John Deere Credit фінансувати продажу обладнання на всій території Європи.

У  2003 за договором з мережею The Ноmе Depot вперше в історії компанії починаються продажі самохідних косарок через масову роздрібну мережу. Програми John Deere по малих / різнотипним постачальниках  вперше отримали рейтинг “дуже успішних” від Міністерства Оборони США. Спільно з доходами від підрозділів Deere з продажу комерційного та споживчого обладнання, а також від підрозділів з ​​продажу будівельної і лісозаготівельної техніки загальний дохід компанії подвоївся в 2003 році; продажу обладнання зросли на 14 відсотків.

У 2008 Deere & Company організовує спільні підприємства з виробниками будівельного обладнання з Китаю та Індії. Deere оголошує про плани з будівництва центру поширення продукції, постачання запчастин і навчання в Росії, Європейського Технологічного і Інноваційного Центру в Німеччині, а також представництва в Києві, Україна. Підрозділ John Deere Water розширюється з придбанням виробників іригаційного обладнання T-Systems International і Plastro Irrigation Systems.

У 2009 Семюель Р. Аллен призначений дев’ятим головним виконавчим директором  John Deere. Нова глобальна модель об’єднує технології, знання, досвід, зв’язки і інвестиції Світових підрозділів сільськогосподарського обладнання та підрозділи комерційного та споживчого устаткування в єдиній організації під назвою «Сільськогосподарське та торф’яне підрозділи». В Індії створено спільне з Ashok Leyland Limited підприємство з виробництва екскаваторів і повнопривідних навантажувачів.