Новини

Cім медалей компанії CLAAS

03.12.2013

Харзевінкель/Ганновер, 02.10.2013

Розробки провідного європейського виробника сільгосптехніки , німецької компанії CLAAS, у 2013 році відзначені сімома нагородами виставки Agritechnica. Одна золота і шість срібних медалей були присуджені виробникові за інновації.

CLAAS отримав одну з чотирьох золотих медалей виставки Agritechnica 2013 за новий онлайн-симулятор управління збиральними машинами і тракторами, розроблений для тренування водіїв. Симулятор працює з віртуальною моделлю різних компонентів машини та моделлю процесу, що базується на даних, отриманих впродовж кількох останніх років роботи у різноманітних умовах. На  Agritechnica 2013 компанія CLAAS представила версію, що використовується для роботи на зернозбиральному комбайні.

 

За допомогою нової камери для оцінки якості зерна, що отримала срібну медаль виставки, водій зернозбирального комбайна може постійно оцінювати якість обмолоченого зерна у режимі реального часу і одразу ж вносити необхідні зміни у налаштування зернозбирального комбайна. Раніше продукт обмолоту можна було оцінити лише візуально через віконце зернового бункера. Зараз же це можливо зробити за допомогою терміналу CEBIS. Камера дозволяє отримати значно більш якісну інформацію щодо якості зерна, оскільки контроль відбувається автоматично, і водій може оптимально налаштувати роботу комбайна. Поки що система GRAIN QUALITY CAMERA доступна для моделей  LEXION 780 та 770.

 

Другу срібну медаль CLAAS отримав за нову систему автоматичного регулювання напрямку розкидання подрібненої соломи под. час збирання зернових культур. Система відповідає за бічне регулювання заслінок на радіальному розкидачеві. Ця інновація значно покращує якість роботи на збиранні зернових культур та полегшує наступне культивування. Нове автоматичне регулювання напрямку розкидання доступна на усіх моделях LEXION із радіальним розкидачем.

 

Програмний продукт ICT (implement controls tractor) – електронна система для оптимізації процесів  та продуктивності агрегатів трактор-машина – приніс CLAAS третю медаль. Нова програма використовує експлуатаційні параметри навісної сільгоспмашини для управління тяговим трактором на базі інтерфейсу ISOBUS. Система вперше впроваджена у комбінації трактор-тюковий прес-підбирач. В залежності від вимог щодо експлуатації, водій може використовувати безступінчасте регулювання для вибору робочого режиму між «максимальною продуктивністю» та «максимальною якістю тюків». У випадку перевантаження робочого органу на підбирачі автоматично вмикається функція AUTO STOP для вимкнення валу відбору потужності за допомогою ICТ. Це дозволяє максимально використовувати робочий потенціал машину постійному режимі, без виникнення будь-яких проблем або простою.

 

Нова система автоматичного усунення заторів зібраної маси в навантажувачах та причепах-кормозмішувачах отримала четверту срібну медаль. Раніше для  усунення заторів на підбирачіпричепав-кормозмішувача водію доводилося  очищати підбирач вручну і робити це поетапно за допомогою терміналу оператора. Зараз ці етапи виконуються автоматично – водію необхідно лише вмикати і вимикати вал відбору потужності. Нова система дозволяє більш ефективно та швидко усувати затори.

 

П’яту срібну медаль компанія CLAAS отримала за систему оптимізації електронно-гідравлічного примусового управління для осей причепів. Дане технічне удосконалення охоплює 2 функції. Перша функція – це автоматичне регулювання примусового управління третьою віссю при різних швидкостях руху. При цьому покращуються характеристики електронно-гідравлічної системи примусового управління віссю з точки зору маневреності на низьких швидкостях, а також стійкість та безпека руху транспортного засобу під час руху на високій швидкості.

Друга функція дозволяє автоматично розпізнавати кут між трактором та причепом: електронний датчик кута на дишлі причепа постійно вимірює кут повороту між трактором та причепом. При зменшенні кута повороту водій буде попереджений за допомогою акустичного сигналу, що дозволяє уникнути зіткнення причепа та трактора.

 

Нарешті шосту срібну медаль на виставці Agritechnica 2013 CLAAS отримав за систему автоматичного заточування ножів CLAAS. Це перший повністю автоматичний пристрій для вологого заточування ножів для причепів-кормозмішувачів та ріжучих апаратів для прес-підбирачів. Відтепер ножі можуть заточуватися не за заданим загальним радіусом, а вздовж індивідуального контуру леза. Пристрій може заточувати до 45 ножів за один раз. Численні датчики та аварійні вимикачі гарантують безпеку процесу заточування. В результаті ідеального кута заточування леза мають довший термін використання і забезпечують високу якість зрізування.