Новини

Для справжніх поціновувачів: творець “Мівіни” представив нові електромобілі власної марки

19.11.2021

На днях в  Лос-Анджедесі відбулася американська прем’єра в’єтнамських електромобілів VinFast. Засновником компанії є творець знаменитого в Україні бренду “Мівіна”

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Car and Driver.

Раніше в’єтнамський підприємець Фам Нят Вионг тривалий час проживав в Україні – саме він налагодив у нашій країні виробництво вермішелі швидкого приготування “Мівіна”. Тепер один із напрямків діяльності підприємливого в’єтнамця – випуск електромобілів під власним брендом VinFast.

Серед ринків збуту є і Північна Америка. Тому на автосалоні в Лос-Анджелесі були представлені відразу дві новинки VinFast: це компактний кросовер VF e35 і середньорозмірний “паркетник” VF e36. Дизайн машин розробляло італійське ательє Pininfarina.

Очікується, що VF e35 буде приводитися в рух електромотором потужністю 204 к.с. більший VF e36 отримає повнопривідну силову установку в складі двох електродвигунів сумарною потужністю 408 к.с.

Для кожної моделі будуть запропоновані два варіанти акумуляторних батарей. Менший VF e35 буде стандартно поставлятися з батареєю, якої вистачить на 450 км пробігу. Опціонально ж кросовер можна оснастити тяговим акумулятором, якого вистачить на більш ніж 500 км. VF e36 отримає запас ходу в 480, або 675 км.

Генеральний директор VinFast Global Майкл Лошеллер повідомив, що перші серійні електромобілі компанії будуть вироблятися у В’єтнамі та імпортуватися в США і Канаду. Але вже опрацьовано план, який дозволить локалізувати виробництво машин в Північній Америці, починаючи з другої половини 2024 року. Компанія прийняла рішення спочатку зосередитися на ринку Каліфорнії.

У Європі першими, хто познайомиться з в’єтнамськими електромобілями, стануть автомобілісти Німеччини, Франції та Нідерландів. І станеться це не раніше кінця 2022 року.

Залишити коментар: