Новини

Державна підтримка аграрного сектору діятиме і в наступному році

19.11.2021

 18 листопада перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький взяв участь у Всеукраїнському фермерському форумі «Актуальні напрями державної підтримки агросектору» приуроченому до Дня працівників сільського господарства.

Захід відбувся за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, обласних державних адміністрацій, Всеукраїнського Конгресу Фермерів, Всеукраїнської асоціації громад, інших профільних асоціацій.

Під час форуму у форматі ZOOM конференції відбулося пряме спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів України, експертів з фермерами та аграріями.

Під час виступу Тарас Висоцький запевнив, що існуючі програми державної підтримки аграрного сектору економіки діятимуть і наступному році.

«В аграрному секторі один рік – це один результат. Тому робимо все для передбачуваності та можливості планувати завчасно. Державна підтримка це є тільки один з елементів того, який має допомогти перш за все тим, хто тільки починає свою справу, хто хоче розвиватися в тих сегментах де критично необхідна підтримка держави, в яких формується додана вартість і які створюють нові робочі місця. Чітко розуміємо кореляцію: нові робочі місця – це збільшення надходжень до місцевих бюджетів, а це, знову ж таки, шлях до успішної громади», – зазначив Тарас Висоцький.

Він додав, що міністерство завжди відкрите до нових пропозицій і тісно співпрацює в цьому напрямку із профільними асоціаціями.

За інформацією Мінагрополітики

Залишити коментар: