Новини

ДСВ виводить на ринок 4 нових гібриди озимого ріпаку

10.05.2022

ДСВ виводить на ринок 4 нових гібриди озимого ріпаку

Щороку селекція ДСВ розширює свій портфель новими інноваційними сортами та гібридами. В сезоні озимого ріпаку 2022 року ДСВ в Україні представить ринку 4 нових гібриди озимого ріпаку – ДЮК, КРОКОДИЛ, ДІПЛО, ДАКС КЛ. Слід відмітити, що за останні роки це найбільша кількість новинок озимого ріпаку, які одночасно виводяться на ринок компанією в одному сезоні. Даний факт є свідченням того, що селекція ДСВ активно працює над створенням інноваційних гібридів, що відповідають саме потребам сучасного агровиробництва.

Нові гібриди є вдосконаленим продовженням генетики вже існуючих продуктів. Вони спрямовані на посилення резистентності до нетипових погодних умов, а також хвороб і шкідників, що прогресують останнім часом на території України. Наприклад новинка – гібрид озимого ріпаку КРОКОДИЛ КР має генетичну стійкість до Кили Капусти (Clubroot) – хвороби, яка активно поширюється останніми роками та завдає значної шкоди посівам в умовах Західної України. На сьогоднішній день єдиним ефективним способом боротьби з хворобою є висівання генетично стійких гібридів.

Селекція – це основа діяльності ДСВ. 29% працівників, що працюють в компанії, працюють в селекції(RnD) і їх основним завданням є безперервне створення сортів та гібридів, що максимально адаптовані до викликів сучасних погодних умов та потреб клієнта. Саме тому щороку в своєму портфелі ми маємо набір нових інноваційних продуктів.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!

ТОВ «ДСВ – Україна»
01103, Україна, м. Київ, вул. Товарна, 1
www.dsv-ukraina.com.ua.

Залишити коментар: