Новини

Екологічний видобуток електроенергії VITAGRO

28.03.2022

Екологічний видобуток електроенергії VITAGRO

Турбота про землю заради добробуту людей – є нашою головною місією. Група компаній VITAGRO – це про цінності та реальний внесок у вирішення локальних і глобальних суспільно значимих питань. Щоразу, відкриваючи нове виробництво, ми ставимо собі питання: чи зможемо з його допомогою дати людям те, що їм дійсно потрібно?

Повідомляється на сторінці Facebook компанії.

Так в 2018 році ми запустили в роботу першу сонячну електростанцію, яка виробляє «зелену» енергетику, зараз вже працює таких чотири.
Екологічність видобутку електричної енергії з сонячної, в порівнянні з нафтою, газом чи вугіллям має величезні переваги. Адже її добування абсолютно безпечне для навколишнього середовища.

Зараз галузь відновлювальних джерел енергії в Україні перебуває в складній ситуації: багато об’єктів в Україні зупинили свою діяльність через військові дії, через пошкодження підстанцій та ліній електропередачи.

Екологічний видобуток електроенергії VITAGRO

Для підтримки галузі наші сонячні електростанції продовжують свою роботу в режимі 24/7. Не зважаючи на те, що розрахунки за відпущену електроенергію зараз не відбувається, ми зберегли робочі місця, підтримуємо в робочому стані обладнання і відпускаємо в мережу електричну енергію.
Оператори сонячних станцій в режимі реального часу справно виконують команди диспетчерів Укренерго в рамках балансування енергосистеми України, як в період роботи в ізольованому режимі, так і зараз, коли Україна вже приєдналась до європейської енергомережі.

Людство здатне забезпечити свої потреби в електроенергії повністю за рахунок сонця.

Віримо, що ми переможемо і продовжимо свій шлях до екологічного забезпечення електроенергією України! Слава Україні!

Екологічний видобуток електроенергії VITAGRO

Залишити коментар: