Новини, Техніка

Економіка перемоги: чому аграрії обирають комбайни Case IH Axial-Flow

04.10.2022

Економіка перемоги: чому аграрії обирають комбайни Case IH Axial-Flow

Перевірка полем. Господарства «Фаворит-АГРО» та ФГ Колотуцького придбали по декілька комбайнів Case IH 250 серії й задоволені їх роботою. Чим керувалися при виборі саме комбайнів Case IH Axial-Flow 7250 та як зарекомендувала себе техніка на українських полях ми запитали у власників господарств.

Делікатний обмолот, висока продуктивність, низькі експлуатаційні витрати та простота управління – ці фактори набувають особливої ваги в умовах сьогодення, коли аграрним підприємствам доводиться обережно ставитися до витрат, приймаючи найбільш зважені та економічно обґрунтовані рішення.

Економіка перемоги: чому аграрії обирають комбайни Case IH Axial-Flow

«Ми вирощуємо зернові на дев’яти тисячах гектарів землі – розповідає Павло Черній, директор ТОВ «Фаворит-Агро». – цього року ми придбали три комбайни Case IH Axial-Flow 7250 зі жниварками Case IH 3020 TeraFlex 9.1m. Ключовими у виборі стали ціна, якість та доступна вартість післяпродажного обслуговування. Перші результати підтвердили, що обрали правильну техніку – якість зерна після обмолоту просто відмінна, мінімальна кількість незернових залишків, комбайни дуже добре виконують свою роботу. Ми обрали комплектацію з AFS Harvest CommandTM, яка автоматизує налаштування комбайну. Коли спробували працювати на автоматичних налаштуваннях, результат задовольнив як комбайнерів, так і агронома. Також відмітили зручну функцію картування врожайності, вологості, контроль витрати пального та багато іншої інформації, яка нам доступна завдяки телеметрії у системі My Case IH. Хочу подякувати компанії Тайтен Машинері Україна за те, що вона вчасно поставила комбайни і вони чудово молотять наші поля!»

Економіка перемоги: чому аграрії обирають комбайни Case IH Axial-Flow

Довідка: комбайн Case IH Axial-Flow 7250

  • Axial-Flow® – унікальна технологія делікатного обмолоту, яка зберігає цілісність кожної зернини
  • Мінімальні втрати, обмолот з мінімальною кількістю незернових залишків та високою здатністю до проростання — це характеристики насіння, зібраного за допомогою Axial-Flow®
  • Низькі експлуатаційні витрати. Проста конструкція Axial-Flow® має меншу кількість зношуваних деталей, ременів та точок змащення, які необхідно перевіряти та змащувати щодня
  • Більше 40 років лідерства на ринку роторної техніки – у 1977 році у виробництво було запущено перший роторний комбайн Case IH. Відтоді компанія невпинно інвестує в технологію збирання врожаю та постійно знаходилася на крок попереду від конкурентів.

Економіка перемоги: чому аграрії обирають комбайни Case IH Axial-Flow

Техніка, яка любить поле!

На сімейному фермерському господарстві Колотуцького Олександра Леонідовича за техніку відповідає Юрій Колотуцький. Він створив цілу екосистему на підприємстві, в якої на меті реалізувати максимальну продуктивність за економії витрат часу та коштів.

«Спочатку комбайни привезли до нас на демонстрацію. Ми досить швидко визначились та придбали два комбайни 250 серії – розповідає Юрій – один комбайн у топовій комплектації зі жниваркою Case IH 3020 TeraFlex, другий – зі жниваркою Case IH 3050 Varicut з висувним ріжучим столом, яка підходить для всіх зернових культур, а також ріпаку. Окрім того другий комбайн має розширену комплектацію – похила камера з гідравлічним регулюванням, бункер на 14,4 тис. літрів та подовжений шнек. У нас немає завгоспів та інженерів, тому технікою займаємось самостійно. Зараз працюємо над оптимізацією витрат та часу. Я прихильник зручних та простих рішень, тому маємо комплектацію з AFS Harvest CommandTM (система автоматизації налаштувань), а також телеметрію AFS ConnectTM дуже зручно бачити всю необхідну статистику, картування врожайності, вологість та багато інших даних для повного аналізу. А ще маємо мастило, запчастини та сервісне обслуговування від одного постачальника для єдиного бренду CASE IH – у нас це Тайтен Машинері Україна. Маємо трактори Case IH Magnum, обприскувач Patriot від Case IH, і комбайни Case IH Axial-Flow і старенький комбайн також Case IH 2388, що відпрацював більше 10 років, залишився в роботі, щоб допомагати людям збирати врожаї на городах, а нові комбайни працюють на великих полях. Мені подобається сервіс, швидкість роботи фахівців та доступність ціни. В комбайнах подобається їх надійність та простота обслуговування. Окремо хочу подякувати менеджеру з продажу Тайтен Машинері Україна, Дмитру Піхновському, який постійно на зв’язку і готовий допомогти в будь-якій ситуації. Вся техніка працює безвідмовно, а ми працюємо заради перемоги!» – зауважив Юрій Колотуцький.

Економіка перемоги: чому аграрії обирають комбайни Case IH Axial-Flow

Довідка: AFS Harvest CommandTM 

Система автоматизації налаштувань на комбайні Axial-Flow® серії 250. Автоматизація налаштувань машини постійно відслідковує основні параметри роботи, а також корегує їх відповідно до заданої стратегії збирання врожаю:

  • максимальна пропускна здатність;
  • мінімальні втрати;
  • максимальна якість насіння;
  • низькі експлуатаційні витрати.

Сьогодні у Тайтен Машинері Україна доступні нові комбайни CASE IH Axial-Flow 8250. Машини знаходяться на складі постачальника в Україні й готові до роботи. Умови придбання можна дізнатися за номером 0 800 50 8080 або надіславши лист на електронну адресу office@titanmachinery.ua.

Економіка перемоги: чому аграрії обирають комбайни Case IH Axial-Flow

Залишити коментар: