Техніка

Електричні (12-вольтні) сівалки та розкидачі LEHNER

10.08.2020

Компанія LEHNER Maschinenbau GmbH розташована у м. Вестерштеттен, що на півдні Німеччини, є провідним виробником інноваційної 12-вольтної спецтехніки для сільського та комунального господарства. Частка LEHNER на ринку електричних шлангових і дискових сівалок наразі складає 50–90%, а компанія є одним із абсолютних лідерів у Європі. 

Ласкаво просимо у світ 12-вольтної техніки!

Сівалки LEHNER – це інновативна, потужна та надійна техніка, з прекрасним співвідношенням ціна/якість, високоякісними компонентами, простим керуванням і монтажем. Компанія LEHNER Maschinenbau GmbH створена 2019 року як окремий машинобудівний підрозділ головного підприємства LEHNER Agrar GmbH, заснованого ще 1956 року його власником Йозефом Ленером. Сьогодні підприємством у другому поколінні керує пан Гельмут Ленер, який, дякуючи інноваціям і прогресивним ідеям, вивів компанію у беззаперечні лідери 12-вольтної техніки у Європі та світі. Техніка LEHNER має великий попит також і за межами Європи – частка експорту на сьогодні становить приблизно 37%, і цей показник неухильно зростає.

Більше 30 років досвіду та know-how

Все розпочалося 1989 року, коли фермерські землі та врожаї на півдні Німеччини потерпали від нашестя слимаків і виникла негайна потреба у сівалках-розкидачах для внесення протислимакових засобів і гранульованих препаратів на великих площах. Перша серія 12-вольтних компактних розкидних сівалок LEHNER з‘явилася на ринку вже на початку 90-х років. Практично одразу стало зрозуміло, що цю нову техніку можна використовувати й для інших напрямів у рослинництві, тому з часом сівалки ставали дедалі універсальнішими та багатофункціональними. Вже й не зрівняти як виглядала перша розкидна сівалка марки SuperVario® на початку 90-х і тепер – технічні зміни разючі. Проте сама концепція сівалки та великі об’єми продажу модельного ряду SuperVario® і до сьогодні, свідчать про те, наскільки прогресивною ця техніка була, є і буде. Станом на 2020 рік у лінійці техніки LEHNER є багато інноваційних продуктів переважно для сільського та комунального господарства. Найкращим прикладом прогресивної техніки для аграрного сектору є модель VENTO® – це пневматична сівалка зі шлангами та потужним 12-вольтним вентилятором (компресором) і робочою шириною аж до 12 метрів – і все це електричне! Сівалка VENTO® – це дешева та потужна альтернатива гідравлічним сівалкам. Вона має бункер на 120, 230 або 500 л, обов‘язковий блок керування (зокрема й українською та російською мовами), а також 8 або 16 шлангів на виходах.

З іншими розкидними сівалками – для садівництва, овочівництва та виноградарства, а також для комунального та шляхобудівного господарства ви можете ознайомитися на нашому сайті www.lehner.eu, переглянувши каталог продукції.

Щодо останніх тенденцій, то на виставці «Агрітехніка–2019» у Ганновері (Німеччина) стенд нашої компанії відвідала велика кількість аграріїв з України та країн СНД, а темою №1 стали так звані «сидеральні» та «лугові» сівалки. Це означає, що питання відновлення та збереження ґрунту за допомогою вирощування сидеральних і проміжних культур стають для сільгосппідприємств у Східній Європі дедалі актуальнішими. LEHNER постійно вдосконалює сівалки, впроваджує нові розробки, суворо контролює кінцевий монтаж агрегатів. З метою дотримання якості найвищого ґатунку всі компоненти сівалок виготовляють лише на замовлення LEHNER, і лише у Німеччині – це гарантований знак якості “Made in Germany”!

Нові моделі сівалок уже представлені та працюють на полях України та країн СНД, їх можна замовити у наших партнерів в Україні.

Запрошуємо дилерів до співпраці, з усіма питаннями співробітництва прохання звертатися до нашого представника Ганжа Олега Вадимовича, який вільно володіє німецькою, українською та російською мовами.

Шукаємо представників і дилерів для продажу техніки LEHNER!

Ганжа Олег Вадимович, відділ Східної Європи

Тел.: +49(0)7348 959632, +49(0)1734378380 (WhatsApp, Viber)

e-mail: oleg.ganzha@lehner.eu

Залишити коментар: