Новини

Франк Лемекс

09.01.2014

Світовий виробник швидкозношуваних робочих органів більше півтори століття займає лідируючі позиції

Про виробника важливих робочих органів німецької якості для наймогутнішої техніки

177 років безперервної роботи, постійних інновацій, росту, перспектив, при тому, переживши дві світові війни, численні революції, економічні кризи, політичні перевороти і не «опинившись на дні».  Завод Крістіана Франка пережив усе, і тепер на першому місці серед виробників швидкозношуваних робочих органів для ґрунтообробної техніки. Коли Крістіан  у 1836 році заснував кузню Reddighaеuser Hammer, на планеті жило більше 1 мільярда  людей, сьогодні, цифра землян значно збільшилася – до 7-ми мільярдів. І всі ці люди повинні бути нагодовані, одягнуті і зігріті. А джерелом усіх цих потреб є, звісно, природні ресурси, з яких потрібно здобувати або вирощувати необхідний продукт. На землі раніше працював звичайний плуг, після якого вручну збирали урожай, а сьогодні цю важливу справу виконують могутні машини. Така потужна техніка потребує сильних  якісних деталей, які компанія Frank розповсюджує по всьому світу.  На заводі виготовляються деталі, за допомогою яких грунт готують під посів. Також, випускають  і інші комплектуючі для збиральної техніки. Добре розвинена і налагоджена система збуту продукту, постійне розширення співпраці з бізнес-партнерами, виготовлення продукту  німецької якості  це –  і 177 років щоденної праці і невпинні кроки вперед у інноваційні технології.

Історія заводу FRАNK Walz-und Schmidetechnik

І хто такий Крістіан Франк?

Саме з цієї людини і починається історія заводу. Повне ім’я – Крістіан Фрідріх Олександр Людвіг Франк (1787 – 1851), дитинство якого пройшло в незаможній багатодітній сімї пастора. Згодом, Крістіан зайняв  робоче місце батька і присвятив своє життя служінню  церкві.  Після одруження почав серйозно займатися соціальним напрямком: допомагав бідному населенню отримувати кредити для найнагальніших потреб, заснував виховний притулок  для хлопців безхатченків. Так як Крістіан Франк був багатодітним батьком (11 дітей) прогодувати таку сім’ю було досить нелегко, тож вирішив шукати  нові джерела прибутку. І у 1836 році Франк наважується розпочати власну справу, відкриває кузню Reddighaеuser Hammer. Через два роки він повністю присвячує себе металургії і відмовляється від чину пастора.

Назва протягом двох століть змінювалася часто –  від Reddighaеuser Hammer до FRАNK Walz-und Schmidetechnik (нинішня назва). Сформувалася  чітка широка гілка дочірніх підприємств, представництв, компаній – дилерів по усьому світу. Єдине  дочірнє підприємство заводу  в Україні -ТОВ «Франк Лемекс» , розташоване, в місті Тернополі .  11 років, тут,  німецькі швидкозношувані робочі органи розповсюджуються по великих і малих  аграрних компаніях,  де якістю і надійністю задоволені  і керівники і працівники.

 

Керівником ТОВ «Франк Лемекс»  є  цілеспрямований і впевнений    професіонал  своєї справи Ельвіра Божонок. Попри  добре розвинену «ділову хватку» Ельвіра Степанівна  володіє ще й надзвичайно енергійним характером, що і в свою чергу, прекрасно впливає на результати роботи працівників. Окрім, Тернопільського головного офісу, працює філія  у місті Черкаси та дилерські компанії у:  Києві, Вінниці та Хмельницьку. Загальний колектив невеликий –  18 працівників, проте половина працівників працює майже з самого початку заснування товариства. Працівники відвідують  всеукраїнські, регіональні та закордонні  аграрні виставки, де мають можливість продемонструвати  оригінальні вироби під маркою Original Frank  та ознайомитися з новинками  найвідоміших брендів.

 

Коротко про роботу та продукти від ТОВ «Франк Лемекс» розповів заступник директора Олександр Семинович:

–         Розкажіть будь-ласка, як ТОВ «Франк Лемекс» розпочинало роботу  в Україні?

–          Наше товариство розпочало свою роботу на території України у 2002 році, саме після важких 90-х, від яких люди і підприємства «відходили» ще досить довгий період. Але, незважаючи навіть на критичну економічну ситуацію в Україні, компанія  почала працювати. Сам завод пережив безліч і криз і революцій, але це його тільки загартувало, тож і українському дочірньому підприємству не було чого боятися. Насправді, важко прийшлося перших два-три роки, а потім все почалося налагоджуватися. Я сам працюю з 2006 року, до цього моменту вже була чітко сформована клієнтська база, тобто непогані напрацювання за 4 роки роботи. Починалося все не з сотні чи десятка виробів, а з лемеша для колишнього радянського плуга. Тобто, широкого вибору не було.

Сьогодні, ми своєю роботою можемо гордитися, навіть конкуренти копіюють наші  «ходи».  По виготовленню швидкозношуваних  робочих органів  до ґрунтообробної техніки, завод FRАNK Walzund Schmidetechnik один на всю Європу. ¾ його продукції іде на конвеєри виробників ґрунтообробної техніки, є домовленості з такими світовими  компаніями-виробниками, як: Lemken, Kverneland, Kuhn,Holmer, Amazone

–         Які продукти найпоширеніші в Україні?

–         Робочі органи для плугів Lemken. Це однозначно. Хоча ці плуги і дорогі проте попит на них через їх же надійність, дуже високий. Знаєте, завод  FRАNK Walzund Schmidetechnik  виготовляє робочі органи до 90%  найвідоміших брендів ґрунтообробної техніки .

–         Джон-Дір, Клаас – ці марки найпопулярніші серед наших аграріїв, елементи до цієї техніки завод теж виготовляє.

–         Так, але не всі позиції. Це зернозбиральна техніка, а ми більш ширше працюємо з ґрунтообробною.

–         З якими великими агрокомпаніями співпрацюєте?

–         Агрохолдинг «Мрія»,  «Агропродсервіс», «Бучачагрохлібпром», «Астарта», «Сварог Вест Груп», «Кернел», «Українські аграрні інвестиції»…

Пропозиції від ТОВ «Франк Лемекс»

В асортименті продукції  ТОВ «Франк Лемекс»  широкий спектр запчастин до імпортної сільськогосподарської та грунтообробної техніки, а саме:

запчастини до плугів імпортного виробництва;

 – запчастини до культиваторів імпортного виробництва;

 – запчастини до бурякозбиральної техніки;

 – запчастини до зернозбиральної техніки;

 – запчастини до грунтообробної техніки (крім плугів та культиваторів);

 – кріплення та метизи для плугів і культиваторів.

Фахівці «Франк Лемекс» розробили ряд нових продуктів Original Frank  спеціально для збирання зелених кормів, збирання зернових і просапних культур, які сприяють ефективному використанню техніки і високій продуктивності:

 

 – ковзаючі повідки та ножотримачі для дискових косарок;

 – шарнірні ножі до викопних лемешів;

 – прутки очисних (зірчатих) турбін;

 – колоскопідйомники;

Асортимент продукції Франк Лемекс охоплює наступні групи запчастин до сільськогосподарської техніки:

лемеші для плугів, відвали, польові дошки;

 – передплужники, завантажувальні відвали й інші знаряддя попередньої обробки;

 – корпуси в зборі ( до плугів і культиваторів);

 – стійки культиватора та лемеші до культиваторів;

 – ножі та пальці для фрез і ротаційні борони;

 – дискові борони, дискові ножі, диски сівалки.

Крім швидкозношуваних запчастин до плугів і культиваторів власного виробництва під торговою маркою  Original Frank (12 000 видів елементів),  ТОВ  «Франк Лемекс» реалізує оригінальні запчастини до сільськогосподарської техніки від таких виробників, як: Bassum, BBG, Berger, Brenig, Buchmuhlen, Cantone, Chalier, John Deere, Demblon, Duro, Eberhardt, Eicher, Fella, Fenet, Fiskars, Agrolux, Fraugde, Goizin, Goudland, Gregoire Besson, Heger, Helwig, Howard, Kuhn, Huard, IHC, Joutel,Knecht, Krone, Kverneland, Kyllingstad, Landsberg, Lemken, Muller, Naud, Niemeyer, Massey-Fergusson, Overum, Rabewerk, Rower, Schonberger, Skjold / Kongskilde, Souchu Pinet, Taarup, Trebaldi, Ventzki, Vogel & Noot, Widder, Wiegard…За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою:

Головний офіс

 м. Тернопіль

 вул. Лозовецька, 30

 тел./факс. 8(0352)521967

 тел. моб. 8(067)3514323

 E-mail: franklemex@mail.ru

 

 Черкаська філія

ТОВ «ФРАНК ЛЕМЕКС»

 м. Черкаси

 вул. Громова, 146,

 тел./факс: 

 +380 472 640302,

 +380 67 4740507,

 +38067 5050473

 e-mail: lemih@i.ua