Новини

LEMKEN – Карат тепер легше при транспортуванні

29.01.2014

 

 

 

Прес-реліз                                               Київ, січень 2014 р.

 

Карат тепер легше при транспортуванні

Нова транспортна напівнавіска для навісного варіанту

 

Трьохбалковий  інтенсивний  культиватор  Карат  фірмы  ЛЕМКЕН  уособлює собою універсальність, оскільки підходить як для поверхневого та середньоглибокого обробітку стерні, так і для глибокого обробітку з підготовкою ґрунту для посіву в мульчу. Це економить інвестиційні та експлуатаційні витрати. Якщо трактор не має достатньої сили підйому, і при цьому необхідно досягти високої продуктивності більш широким агрегатом, що складається, то в цьому випадку своєю легкою транспортною напівнавіскою для Карата ЛЕМКЕН пропонує тепер вигідне рішення.

Як же отримати з навісного агрегата напівнавісний? Цим питанням задалися инженери фірми ЛЕМКЕН, коли з’явилося завдання розробити легку версію напівнавіски культиватора Карат, оскільки багатьом клієнтам була важливіше ширина захвату, ніж багаточисельні функціональні елементи великих напівнавісних агрегатів. З цього вийшов абсолютно новий принцип транспортування.

Конструкція агрегата ідентична конструкції навісного агрегата, що складається, і це пояснює скорочений інтервал між рядами лап в 70 см порівняно з важким напівнавісним культиватором, де він складає 100 см. Вісь з транспортними колесами знаходиться за агрегатом. Так з’явився легкий та недорогий напівнавесний культиватор з простою базовою комплектацією, який при цьому має найважливіші переваги інтенсивного культиватора Карат. За допомогою системи швидкої заміни робочих органів, форма яких має сім варіантів на вибір, Карат можно застосовувати у будь-яких експлуатаційних умовах при робочій глибині від 5 до 30 см.

Карат з легкою транспортною напівнавіскою (KTA) і робочою шириною чотирі та  п’ять  метрів  є  раціональним  доповненням  до  існуючого  асортименту Каратів, що включає в себе як навісні, так і важкі напівнавісні агрегати, саме тому будь-який клієнт знайде ідеальне рішення для його застосування.

 Вже зараз його можна замовити й з пружинним механізмом від перевантаження.

***

Будучи фахівцем у професійному рослинництві, маючи по вьому світу більше

1.000 співробітників і виконуючи більше 300 мільйонів Євро річного обороту, завод   ЛЕМКЕН   вважається   одним   з   провідних   підприємств  в   Європі. Засноване як кузня в 1780 році сімейне підприємтсво з виробництвом в містах Альпен, Фьорен і Меппен, Німеччина, а також м.Нагпур, Індія,   ЛЕМКЕН виготовляє  високоякісну  й  високопродуктивну  сільськогосподарську  техніку для обробітку ґрунту, посіву й захисту рослин. Іновації для максимальної вигоди клієнтів визначають наше мислення та вчинки. Подальшу інформацію про ЛЕМКЕН Ви знайдете на нашому сайті www.lemken.com або www.lemken.com.ua.

 

Контакт з пресою

Вячеслав Семеняк

Тeл.  +38 044 593 2772

Факс. +38 044 593 0708

www.lemken.com

www.lemken.com.ua

v.semeniak@lemken.com.ua

 

Фото 1: Карат із транспортною напівнавіскою в роботі

 

Фото 2: Карат з транспортною напівнавіскою на розвороті

 

Фото 3: Карат з транспортною напівнавіскою