Новини

Господарство на Київщині почало працювати штригельною бороною STRIEGEL

11.09.2022

 

Технологічну лінійку техніки господарства на Київщині було посилено штригельною бороною STRIEGEL PN9000 від компанії BEDNAR.

Підприємство має в обробітку біля 1000 га та вирощує пшеницю, кукурудзу, соняшник, гречку, сою та ін. Після збирання зернових культур влітку постає питання рівномірного розподілення рослинних решток, закриття вологи та провокації росту падалиці. Саме такий вид сільгосп техніки як штригельні борони є ефективним, високопродуктивним та економічно доцільним рішенням для таких задач. Агрегати працюють на достатньо високій швидкості в середньому 15 км/год і мають невелику витрату палива в районі 3 л/га.

В господарстві також планують працювати агрегатом навесні. Штригельні борони також можуть бути використані для легкого весняного обробітку ґрунту та порушення ґрунтової кірки. Також дані агрегати можуть бути використані для посіву сидератів. Для цього вони оснащуються додатковим висівним апаратом ALFA-DRILL об’ємом 400 або 800 л.

Модель STRIEGEL PN9000 має робочу ширину 9 м. В господарстві агрегат працює з трактором John Deere 8400. Загалом же рекомендована потужність для даної моделі складає 180-220 к.с. Робочий діапазон глибини складає від 0 до 4 см. Глибину можна легко встановити гідравлічно з кабіни трактора. Робоча секція агрегату має п’ять рядів зубів розміром 700х16мм. При цьому треба звернути уваги на особливість STRIEGEL – робочий кут двох задніх рядів агрегата можна регулювати механічно і повністю незалежно від кута перших трьох рядів.

STRIEGEL PN9000 в даному господарстві оснащений TURBO дисками, що гарно подрібнюють рослинні рештки. Також BEDNAR пропонує дві інші опції переднього обладнання, а саме вирівлюючу планку CRUSHBAR для весняного обробітку ґрунту або подрібнюючий коток TRASH-CUTTER, що робить чудову роботу по стерні з великим стеблом, наприклад, ріпаку чи соняшнику.

Тож штригельні борони є універсальним знаряддям для використання протягом року з весни по літо та не потребують великої потужності тягової сили та експлуатаційних витрат.

https://youtu.be/x0Dx3HrRyZg

Залишити коментар: