Новини

ІІІ Національний День Картоплі

10.08.2016

ІІІ Національний День Картоплі – це щорічна подія в галузі українського картоплярства, організована Всеукраїнською Аграрною Радою за підтримки Української асоціації виробників картоплі. Пройде даний захід 17 серпня 2016 р., Житомирська область, м.Андрушівка, на базі ПП «ІМПАК».

Мета ІІІ Національного Дня Картоплі – надати можливість виробникам та комерційним компаніям, активним у галузі картоплярства, поспілкуватись один з одним та обговорити такі важливі теми для цієї галузі сільського господарства, як аналітика ринку виробництва та споживання, технології виробництва картоплі, співпраця з роздрібними мережами та відкриття нових ринків.

На ІІІ Національному Дні Картоплі фермери з усієї України матимуть змогу відвідати демо-поля з більш як 6 000 кв. м. виставкового простору. На демо-полях відвідувачі побачать виставку понад 60 сортів картоплі та демонстрацію техніки. Насіннєві компанії будуть презентувати різноманітні сорти картоплі: Europlant, Norika (Німеччина), Agrico, HZPC (Нідерланди),Чернігівеліткартопля, Поліська дослідна станція ім.О.М.Засухіна Інституту картоплярства НААН України (Україна) та ін. Grimme та AVR покажуть техніку для посадки і збору картоплі. За участі компаній Berthoud, Stara, John Deere, Case та Богуславська сільськогосподарська техніка відбудеться “Шоу Обприскувачів” – перша в Україні порівняльна демонстрація обприскувальної техніки (самохідної та причіпної).

III Національний день картоплі адаптований до картопляної промисловості та бізнесу, які пропонують продукти та послуги саме для цього сектора сільського господарства. Це прекрасна можливість для запуску нових продуктів та послуг для знаючої і кваліфікованої аудиторії.

До зустрічі 17 серпня 2016 року, Житомирська область, м.Андрушівка, ПП «ІМПАК» на ІІІ Національному Дні Картоплі.