Новини, Рослинництво

ІМПТОРГСЕРВІС ‒ український виробник регуляторів росту рослин

23.06.2021

Сучасний розвиток сільськогосподарського виробництва потребує вирішення проблеми отримання стабільно високих врожаїв, якісної рослинної продукції за умови зниження витрат на її виробництво.

У ринкових умовах розробка і впровадження інноваційних агротехнологій і їх елементів є актуальним напрямком, так як дозволяє з мінімальними витратами отримати максимальний економічний результат. Але для цього вже не достатньо організації мінерального живлення тільки за допомогою найбільш необхідних елементів живлення – азоту, фосфору і калію. Це вимагає розробки і впровадження у виробництво екологічно безпечних агротехнологій оперативного впливу на рослину, заснованих на застосуванні біологічно активних препаратів з адаптогенними та кріопротекторними властивостями, що містять в своєму складі збалансовані мікро- та макроелементи.

Більшість комплексних мікродобрив, наявних сьогодні на ринку, представлені в основному західними виробниками. Однак є і українські виробники, які пропонують якісні високоефективні регулятори росту рослин мікро- та макроелементами, що не поступаються, а за деякими показниками і перевершують, західні зразки.

ІМПТОРГСЕРВІС ‒ український виробник регуляторів росту рослин

Одним з таких виробників є ПП «ВКФ «Імпторгсервіс» (м. Дніпро). Фірма заснована Заславським Олексієм Марковичем в 1994 році і займається розробкою, виробництвом і впровадженням сучасних регуляторів росту рослин з функціями добрив. Вона забезпечує своїм клієнтам і дистриб’юторам максимальний сервіс, організовуючи своєчасну поставку препаратів і надаючи рекомендації щодо їх застосування, складаючи технологічні карти живлення с-г культур з використанням препаратів, що виробляє.

Препарати, що виготовляються нашою фірмою, застосовують починаючи з підготовки грунту та на всіх етапах онтогенезу рослин, з передпосівної обробки насіння і садивного матеріалу та впродовж всієї вегетації рослин. Вони легко включаються в агротехнічний процес на будь-якому етапі розвитку рослин, при використанні в бакових сумішах не вимагають додаткових витрат.

Більшість препаратів, створена на основі поліетиленгліколів (ПЕГ). Це сприяє кращому проникненню всередину рослинної клітини мікроелементів, що входять до складу препаратів.

Цікава дія ПЕГ яка здатна підвищувати стійкість рослин до несприятливих погодних умов.

Полімери сприяють підвищенню стійкості культур до низьких температур :

– знижують температуру замерзання клітинного соку завдяки здібності ПЕГ структурувати воду;

– сприяють зміні в білковому обміні, що виражається в синтезі стресових білків;

– підвищують вміст цукрів в вузлах кущіння, що приводить до підвищення стійкості озимих культур в період зимівлі;

– клітини рослин стають більш еластичними.

При обробці сільськогосподарських культур під час вегетації препарати на основі ПЕГ знижують швидкість водного струму, а також інтенсивність транспірації (випаровування). Вони підвищують осмотичний тиск в рослинах, змушуючи рослини тягнути вологу з великих глибин, тим самим, підвищуючи стійкість рослин до ґрунтових та атмосферних посух протягом всього розвитку.

Препарати та бакові суміші , що виготовлюються ПП «ВКФ «Імпторгсервіс» завдяки вмісту макро і мікроелементів виконують функції не тільки регуляторів росту рослин , а і добрив для листових підживлень.

Мінеральні добрива, що вносяться в грунт засвоюються рослинами лише близько 40 % – це прямі втрати врожаю і його якості, тому листове підживлення рослин за останні кілька десятиліть у світовій агрономічної практиці стало загальноприйнятим. Головна її перевага – швидка доставка поживних елементів в критичні періоди розвитку рослини. Листове підживлення в критичну фазу дозволяє стабільно отримувати високі врожаї з гарною якістю.

Препарати добре себе зарекомендували і широко використовуються аграріями Україні.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці!

Тел.: (067) 633 97 87

www.imptorgservis.uaprom.net

ІМПТОРГСЕРВІС ‒ український виробник регуляторів росту рослин

Залишити коментар: