Новини, Техніка

Ін’єкційний метод підживлення CULTAN від компанії MaxiMarin

10.10.2021

Ін’єкційний метод підживлення CULTAN від компанії MaxiMarin

Рідкі мінеральні добрива вже довели свої переваги перед гранульованими, а саме пролонговану дію та максимальне засвоєння діючої речовини.

Тож виникає питання: як максимально ефективно використовувати рідкі мінеральні добрива?

Говорячи про причини переходу на внутрішньоґрунтові добрива, агрономи і фермери найчастіше відзначають такі важливі фактори: рідка форма добрив найбільш доступна для рослин, особливо в посуху; концентрація діючої речовини в таких добривах вища, ніж в гранульованих, у той час, як вартість продукту нижча.

Крім того, консистенція рідких внутрішньоґрунтових добрив дозволяє швидко готувати бакові суміші з відсутніми елементами в залежності від вегетації. Завдяки перерахованим перевагам внутрішньоґрунтові добрива стають незамінним продуктом як у великих, так і в приватних рослинницьких господарствах, економія на добривах може бути 50-60% в порівнянні з поверхневим внесенням.

Для цього був розроблений ін’єкційний метод підживлення рослин.

Принцип роботи: ін’єкційні колеса забезпечені порожнистими голками з твердих сплавів і через ін’єкційну голку рідке добриво впорскується в ґрунт на глибину 6 см. На кожному колесі є 12 голок. Відстань між точками ін’єкції становить 13 см, відстань між рядами – 25 см.

Голка працює за принципом форсунки: через вбудовані клапани в ступиці ін’єкційного колеса видавлюється в ґрунт під тиском 3-6 бар певна доза добрив залежно від швидкості і передбаченої норми внесення.

Ця доза живить рослину безпосередньо через коріння, яке протягом усього вегетаційного періоду засвоює потрібні речовини відповідно до вимоги зростання.

Ін’єкційний метод підживлення CULTAN від компанії MaxiMarin

Переваги ін’єкційного колеса:

  • внесення рідких мінеральних добрив в ґрунт або кореневі підживлення дозволяє значно підвищити їх ефективність, особливо під час посухи. У такого ефекту є низка науково підтверджених причин;
  • рідкі добрива легко досягають коренів, посилюючи ріст кореневої системи, що покращує засвоєння інших поживних речовин і мікроелементів та більш міцне стебло;
  • можливість використання інших поживних речовин, таких як сірка, фосфат, вуглець і ін.;
  • більший період для внесення добрива, скорочення пікових навантажень. Кращий результат засвоєння в посуху;
  • зменшення ймовірності хімічного опіку, навіть при високих дозах (в порівнянні з листовим підживленням), ніякого надлишку поживних речовин;
  • значно менше втрати ДР в порівнянні з поверхневим внесенням, що дозволяє скоротити норму внесеного добрива на 20-40%;
  • можливість внесення точної кількості добрив при високих дозах;
  • зниження виробничих витрат на зберігання, доставку на поле, заправку;
  • пролонгована дія за рахунок утворення капсули, яка поступово віддає поживні речовини.

Перші агрегати CULTAN від “MaxiMarin Group» почали працювати на полях України в березні 2020 р. Наразі вже більше 20 машин з робочою шириною від 3 до 8 м відпрацювали сезон 2020. Подекуди приріст урожаю складав до 20% у порівняні зі стандартними методами внесення КАС (обприскувачем).

Ін’єкційний метод підживлення CULTAN від компанії MaxiMarin

Звертайтесь до спеціалістів «MaxiMarin Group»
за більш детальною інформацією
www.agroremmash-plus.com
ukraine.agro@gmail.com
25014, Україна
м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Заміська, 5
+38 (050) 010 77 15, +38 (050) 010 78 77

Залишити коментар: