Події

Індустрія напоїв. Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв

08.02.2022

З 21 по 22 вересня 2022 року відбудеться Міжнародна  спеціалізована виставка «Індустрія напоїв. Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв».

«Індустрія напоїв. Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» – єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших “вузьких” питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.

Мета виставки – демонстрація стану та розвитку індустрії напоїв, пивоварної  галузі, хмелярства в Україні, подальше поглиблення існуючих і встановлення нових ділових контактів, укладення комерційних угод, демонстрація наукових і технічних досягнень, сприяння покращенню та зростанню культури споживання напоїв.

Виставка гуртує ключових гравців індустрії напоїв, у форматі спеціалізованого заходу. Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, вітчизняних та зарубіжних представників виробництва,  бізнесу, вчених, освітян, засобів інформації, споживачів.

Паралельно експозиція «Fast Food – Індустрія швидкого харчування».

У рамках виставки заплановано круглий стіл, семінари, презентації.

Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.

В рамках виставки :

  • «Фестиваль творців напоїв» – виставка-ярмарка знайомих та нових брендів;
  • дегустаційний  конкурс крафтового пива;
  • конкурс «Найцікавіші розробки та інновації в техніці та технології напоїв».

Контакти:

Тел.+38 044 593 19 01

Мобіл.+38 068 991 55 70

info@agroinkom.com.ua

https://bf.agroinkom.com.ua/uk/aboutbeer/

Залишити коментар: