Події

Олійно жирова індустрія

08.02.2022

Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ».

21  по 22 вересня 2022 року.

Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку.

Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром.

Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології.

Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі».

Організатор : Асоціація Укроліяпром.

ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ:

  • «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки).

Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу:

  • «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022».

Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України!

Контакти:

Тел. 044 593 19 01

Моб. 068 991 55 70

info@agroinkom.com.ua

https://oil.agroinkom.com.ua/uk/

Залишити коментар: