Новини

Інновації в дистрибуції: в Україні з’явилась перша онлайн-платформа для агробізнесу

07.10.2021

Відтепер замовити продукти для агровиробництва онлайн і отримати консультацію сертифікованих спеціалістів – легко, зручно і безпечно. Це можна зробити за допомогою iField.ua.

iField – новий формат дистрибуції товарів для агробізнесу, який об’єднує на одній онлайн-платформі: постачальників, незалежних агентів та аграріїв.

Як це працює? Незалежний торговий агент у своєму кабінеті отримує доступ до товарів українських та міжнародних виробників, самостійно узгоджує з клієнтом ціни, умови оплати та оформлює замовлення.

Виробник отримує повідомлення про створене замовлення та контролює хід його виконання.

Клієнт отримує договір поставки та необхідні документи з електронними підписами.

«Ми маємо багаторічний досвід роботи у класичній дистрибуції і точно знаємо, що потрібно аграрію. Оскільки тенденції в розвитку бізнесу щороку змінюються, а процеси швидко автоматизовуються, ми створили новий і головне – безпечний спосіб співпраці аграрія, торгового агента і виробника. Це поєднання механізмів класичної моделі дистрибуції, знайомої кожному учаснику ринку, з цифровими технологіями та онлайн-сервісом», – зазначив директор iField Олександр Мартиненко.

Проєкт вже підтримали відомі українські та міжнародні виробники й постачальники насіння, засобів захисту рослин та добрив, продукти яких представлені в каталозі.

«iField» –  не класичний маркетплейс чи інтернет-магазин. Це можливість створити нову категорію незалежних продавців – професіоналів, які зможуть надавати агрономічний сервіс Клієнту без паперової метушні, логістичних та інших непритаманних функцій, з прозорими правилами роботи, достойною винагородою та різноманітними онлайн-рішеннями.

 «Ми прибрали зайві процеси, взяли на себе рутинну роботу, щоб Агенти з продажу могли розвиватись як самостійні підприємці, отримувати дійсно мотиваційну платню і сертифікати експертності від виробників», – додав Олександр.

  iField – поле ваших можливостей!

Ми в соціальних мережах:

Залишити коментар: