Новини

John Deere познайомить українських фермерів з особливостями переходу на технологію землеробства No-Till

14.07.2021

Компанія John Deere запускає в Україні освітню кампанію No-Till, покликану показати переваги системи нульового обробітку ґрунту, глибше розуміти її процеси, а також познайомити фермерів з особливостями переходу на технологію землеробства No-Till.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Технологія нульового обробітку ґрунту останнім часом стає все популярнішою: вона дозволяє істотно знизити витрати на виробництво і при цьому зберігає природну родючість ґрунту. Як наслідок, це сприяє розв’язанню проблеми ерозії та відновлення виснажених земель. Крім того, No-Till вигідна і фермерам: оскільки польових робіт потрібно менше, знижується амортизація техніки й витрати на паливо для тракторів.

Однак при переході на No-Till аграрії нерідко постають перед труднощами, оскільки система для України досить нова, і поки ще не скрізь є повне розуміння її процесів. Трапляється, що, фермери відмовляються від неї в перший же рік, оскільки підвищується фон бур’янів, тобто доводиться витрачати додаткові кошти на засоби захисту і підвищувати навантаження на обприскувачі. При цьому не береться до уваги, що технологія No-Till, як правило, починає приносити ефект приблизно через три роки її послідовного впровадження.

Саме тому John Deere за допомогою своєї кампанії вирішила розповісти аграріям, як працює ця технологія і як її слід впроваджувати, щоб не розчаруватися в результатах. Наприклад, рекомендується починати її впроваджувати не в усьому господарстві, а на 10% територій, і тільки після обкатки і набуття необхідного досвіду поступово збільшувати площі поки господарство повністю не перейде на цю технологію…

З повною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті John Deere.

Залишити коментар: