Новини

Компанія CLAAS запускає модельний ряд TRION: новий орієнтир для комбайнів середнього класу

08.08.2021

З запуском 20 нових комбайнів модельного ряду TRION, компанія CLAAS робить ще один крок з розвитку своєї ініціативи щодо зернозбиральної техніки, яку було розпочато у 2019 році, зазначено на офіційному сайті CLAAS.

Це означає, що компанія оновила майже весь асортимент комбайнів на протязі всього двох років. Найсучасніший модельний ряд TRION включає не тільки 5-ти та 6-клавішні машини, а й гібридні зернозбиральні комбайни з одним або двома роторами. Також доступні декілька версій TERRA TRAC та MONTANA. Відповідно до девізу TRION «Створений для тебе», отримана лінійка машин пропонує найбільш широкий вибір варіантів та опцій, яким не може похвалитися жоден інший модельний ряд у цьому класі зернозбиральних комбайнів.

Започатковані в результаті численних поглиблених дискусій з клієнтами, розроблені пліч-о-пліч з фермерами, підрядниками та дистриб’юторами у ключових сільськогосподарських регіонах світу, удосконалені відповідно до досвіду інженерів-дослідників та розробників компанії CLAAS комбайни модельного ряду TRION стали ще однією визначною пам’яткою в еволюції комбайнів CLAAS і встановили нові орієнтири для комбайнів середнього класу.

Унікальний склад модельного ряду і його функцій дозволяє задовольнити практично всі вимоги замовника. TRION підходить для кожного ринку – як в Європі та Північній Америці, так і в Південній Африці – і орієнтований на сегменти клієнтів, починаючи від традиційно-свідомої сімейної ферми до високотехнологічних підрядників. Чи йдеться про задоволення вимог господарств чи підприємств на 200 гектарах з річною площею 1000 га; чи про збирання пшениці, ріпаку, кукурудзи, сої чи рису; незалежно від того, горбиста або повністю рівна місцевість: мета полягає в тому, щоб забезпечити максимальну ефективність обмолоту та легку експлуатацію в поєднанні з орієнтованістю на клієнта, для кожної ферми та всіх умов: «TRION створений для тебе» – йдеться у повідомленні компанії CLAAS.

Усі моделі TRION представлені в режимі реального часу в конфігураторі товарів CLAAS на європейських ринках,  їх можна замовити для збирання врожаю 2022 року.

Детальніше на сайті https://www.claas.ua/novosti-otzyvy/claas-sobytiya/novosti/trion/2525738

Залишити коментар: