Новини, Техніка

Техніка Massey Ferguson – інвестиція в якість

08.08.2021

У п’ятницю, 25 червня, у селі Мирне, що на Волині, на базі підприємства «Волинь-зерно-продукт» відзначали День поля та 20-ту річницю існування компанії. Святкувати, вчитися та вітати ювілярів завітали більше тисячі аграріїв і партнерів із різних регіонів України та з-за кордону.

Також під час заходу діяла виставка-продаж сільськогосподарської техніки від різних дилерів та виробників.

Особливу увагу привертав стенд «Волинської фондової компанії», яка презентувала техніку провідного світового виробника Massey Ferguson,а саме: потужний трактор моделі 8737S та прес-підбирач моделі RB 4160V.

– Основне призначення прес-підбирача нової моделі – збирання сіна та соломи з полів і утворення рулонів діаметром від 0,9 до 1,60 м, які можуть обмотуватися сіткою, – розповідає про основні акценти технічних новинок представник «Волинської фондової компанії». –Для роботи преса потрібна потужність до 100 кінських сил.

Особливості преса. Прес-підбирач може мати ширину 2,00, 2,25 або 2,40 м. Моделі доступні в різних виконаннях, з подаючим ротором або з ріжучими апаратами з 13, 17 або 25 ножами. Залежно від потреби, водій може вибирати різні варіанти роботи з ножами.

Для того, щоб збирати масу, прес-підбирач обладнаний системою захоплення – роликом і підбирачем, який має п’ять рядів зубів (важлива відмінність моделі Massey Ferguson, адже інші виробники найчастіше комплектують чотири ряди). Завдяки цьому він якісно захоплює масу і подає для пресування. Ролик призначений для того, щоб запобігти забиванням, він розділяє масу для плавної подачі на пресування. Завдяки тому, що зубці підбирача розташовані на відстані 64 мм один від одного, це забезпечує високу пропускну здатність і плавну, рівномірну подачу навіть на високих швидкостях. Пружини зубів виготовлені з міцної сталі, а великий діаметр спіралі забезпечує підвищену довговічність при роботі з силосом і на кам’янистому ґрунті.

Техніка Massey Ferguson – інвестиція в якість

Крім того, гребінка не дозволяє нижній масі назбируватися, а плавно подає її до камери пресування. На шляху до камери пресування є подрібнювач.

«Маса, яка надходить з підбирача до камери, спрямовується на два пристрої, які дозволяють урегулювати прохідність маси. Перша – пружина, що забезпечує незабивання до 80% часу роботи преса. Якщо все ж забивання відбулося, хоч таке стається вкрай рідко, є циліндр, який запускає масу для проходження в камеру пресування», – пояснює представник «ВФК».

Камера пресування. Чотири двошарових ремені забезпечують відмінне утримування рулону. Завдяки двом шарам спеціального стійкого до розтягування синтетичного матеріалу, ремені відрізняються максимальною зносостійкістю навіть при високих навантаженнях, що виникають при формуванні важких рулонів силосу.

– Рулон створюється за заявкою клієнта, – наголошує експерт «ВФК». – Тобто можна обрати: він буде мати серцевину тверду чи м’яку, стиснуту або ні, і до кінця створення рулону оператор має можливість формувати його за потрібними параметрами.

Запатентована система формування рулонів має задню кришку, яка переміщається вниз під час пресування. Пресувальна камера також має окрему зону запуску формування рулону з двома додатковими роликами, щоб забезпечити якісну серцевину рулону.

Блок управління пресом. Так званий «мозок пристрою» – надійний та високотехнологічний. Але конструктори Massey Ferguson забезпечили роботу прес-підбирача навіть без нього, якщо раптом за якихось обставин блок управління вийде зі строю. Звісно, тоді механізатору дещо доведеться робити вручну, але така можливість є: рулон може формуватися за допомогою ручного керування під контролем оператора.

Автоматична система змащування цепів. Цепи надзвичайно міцні, вони автоматично змащуються, лише треба стежити за наявністю змазки в баку. Відмінно влаштована система змащування всіх підшипників: для зручності в одному місці виведено, скільки і з якою періодичністю це слід робити. Наприклад, певний блок потребує змащення один раз на добу, тож оператор одразу може виконати необхідну маніпуляцію.

– Тюкувати можна все, – ділиться досвідом наш співрозмовник. – Випробовували ми його на ріпаку – чудово справляється. Всі культури для сіна, сінажу та соломи можна пресувати.

Конструкція продумана так, щоб опір, який забирає потужність трактора, був якнайменший. Проста система забезпечує легкість проходження маси і не потребує надлишкової потужності. А відтак, менша витрата палива і економність. Камера стискання спроектована таким чином, щоб рулон утворився дуже якісний, обмотався, і при найменших затратах швидко намотався рулон, а висувна рампа забезпечує вивантаження і унеможливлює те, що рулон покотиться і потрапить під прес.

Отже, прес-підбирач Massey Ferguson – це ідеальний вибір для сільгоспвиробників, які цінують високу потужність і продуктивність.

Техніка Massey Ferguson – інвестиція в якість

Трактор Massey Ferguson моделі MF 8737S має максимальну потужність 370 к. с. та економічний 6-ти циліндровий двигун AGCO POWER другого покоління, об’ємом 8,4 л. Він забезпечує швидкість руху від 0,3 км/год до 30 км/год, залежно від завдання. Спроєктований за принципом довговічності, цей трактор довше зберігає здатність справлятися з найскладнішими ділянками та обробляти більші площі при низьких експлуатаційних витратах.

– Особливість цієї моделі трактора – перемикання передач без розриву потужності. Це дуже важливо для сільськогосподарських робіт, – наголошує фахівець «ВФК». – Ще одна важлива характеристика – гідравлічно-механічна трансмісія, що забезпечує економічність роботи та надійність: при дуже важкій роботі застосовується механічна частина, якщо ж є можливість економити потужність, то в роботу вступає гідравліка.

Основні технічні характеристики:

– Нова форма шасі дозволяє скоротити радіус розвороту і працювати з високими баластними, навісними та тяговими навантаженнями.

– Безступінчата трансмісія Dyna-VT в поєднанні з системою динамічного управління трактором (DTM) забезпечує оптимальні економічні робочі параметри трактора в різноманітних умовах.

– Трактор оснащений посиленою задньою навіскою вантажопідйомністю 12000 кг.

– Інноваційна амортизована передня підвіска QuadLink наділена підвищеною міцністю та довговічністю. Конструкція переднього мосту розрахована на безпечне використання здвоєних коліс.

– Високопродуктивна гідравлічна система з закритим центром забезпечує прекрасну роботу відповідно до вимог агрегатованої техніки.

– Нова ергономічна «панорамна» кабіна, обладнана найбільш повним набором пристроїв керування і контролю, згрупованими на підлокітнику для зручності і комфорту оператора. У розпорядженні оператора – комп’ютер, який надає всю інформацію про роботу трактора та агрегатів, плюс навігаційна система, що дозволяє забезпечити точне ведення агрегата при виконанні робіт. Трактор оснащений передовим обладнанням систем навігації та телеметрії AGCO.

Техніка Massey Ferguson – інвестиція в якість

Для транспортування Massey Ferguson MF 8737S є режим, за якого трактор може рухатися зі швидкістю до 50 км/год.

– Купивши цього трактора, господар «знімає» багато проблем. Всі вимоги, потрібні для причіпного агрегата, будуть забезпечені. На цьому тракторі приємно працювати, і виконувати будь-які завдання, які стоять перед господарством, – каже експерт «Волинської фондової компанії». – Наша компанія – офіційний дилер, ми пропонуємо техніку, забезпечуємо запчастинами і ще однією важливою ланкою взаємодії є сервіс. Надаємо послуги господарствам, навчаємо операторів та проводимо тренінги для людей, які будуть працювати на тракторах. «Золоте правило» нашої компанії – навчання оператора перед тим, як відправляти в господарство трактор. Майстер-класи проводять наші сервісні інженери, дають практичні рекомендації, навчають правильному використанню. Ми переконані, що без знань використовувати техніку ефективно і продуктивно – неможливо.

Тетяна Кушнерик

Залишити коментар: