Новини

Країни G7 та ООН повністю підтримують створення Україною нових ланцюжків збуту с/г продукції

16.03.2022

Країни G7 та ООН повністю підтримують створення Україною нових ланцюжків збуту с/г продукції

Україна має повну підтримку міністрів аграрної політики країн G7 та інших міжнародних колег у питаннях нарощення експорту української с/г продукції за новими логістичними маршрутами. Також Україна може розраховувати на забезпечення паливно-мастильними матеріалами для проведення посівної кампанії Україною та постачання продовольчих наборів для українців у зону бойових дій.

Про це розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко за результатами онлайн-зустрічі міністрів аграрної політики країн G7, а також комісара ЄС з питань аграрної політики і представників Всесвітньої продовольчої програми ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.

Метою зустрічі було обговорення наслідків нападу Росії на Україну для світової продовольчої безпеки.

«На зустрічі ми проаналізували ситуацію з продовольством та посівною в Україні. Вдячний партнерам за щире розуміння і за підтримку в розширенні ринків збуту української с/г продукції за новими логістичними маршрутами, підтримку паливно-мастильними матеріалами в проведенні посівної кампанії Україною та постачання продовольчих наборів для українців у зону бойових дій», – розповів Роман Лещенко.

Міністр підкреслив, що Україна має повну підтримку у своїх міжнародних колег та висловив сподівання на швидке вирішення всіх викликів у робочому порядку.

Джерело: Мінагрополітики.

Залишити коментар: