Новини

«Лемкен-Україна» відзначає 25-річний ювілей

31.05.2022

«Лемкен-Україна» відзначає 25-річний ювілей

Рівно 25 років тому компанія LEMKEN заснувала Дочірнє підприємство «ЛЕМКЕН-УКРАЇНА» – так почалася нова ера у співпраці з українськими аграріями.

Про це компанія повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ми завжди вірили в Україну🇺 та її потенціал. Найпрацьовитіші люди з особливою любов’ю до землі, найкращі чорноземи з найновішими технологіями обробітку ґрунту, сівби та захисту культур давали українським аграріям неперевершені показники продуктивності. Впродовж 25-ти років разом із вами ми впевнено йшли до однієї мети – створити умови, за яких аграрії будуть прибутковими, а виробництво сільгосппродукції буде гарантовано стабільним, завдяки високій продуктивності техніки LEMKEN.

Цьогоріч ми в компанії планували влаштувати гучне святкування та оголосити про початок будівництва сучасного клієнтського центру в Україні. Ми з трепетом чекали цього дня, щоб запросити наших надійних партнерів, відданих друзів, аграріїв, адже це – дійсно знакова подія для компанії LEMKEN: чверть століття‼ ми забезпечуємо українського виробника сільськогосподарськими машинами світового рівня якості!

Однак, війна змінила наші плани, як і плани мільйонів людей в Україні та світі…

Попри все, у цей складний час, ми віримо в перемогу України, віримо в силу, єдність духу та завзяття українського народу та продовжуємо боротьбу на аграрному фронті. Впевнені, зовсім скоро всі ми зберемося за великим столом під мирним небом, спільно відсвяткуємо перемогу та 25 річницю співпраці компанії LEMKEN з Україною!», – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар: