Новини

«Лозівські машини» – 60 тисяч гектарів безвідмовної роботи

21.05.2020

Агрегати «Лозівських машин» в черговий раз підтвердили своє лідерство оптимальної техніки для ефективного землеробства. Короткі дискові борони ДУКАТ з шириною захвату 12 метрів відмінно показали себе на полях Казахстану, продемонструвавши високу надійність, довговічність і чудові експлуатаційні характеристики.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

4 роки тому в казахстанському агрохолдингу «Атамікен» придбали дві дискових борони ДУКАТ-12. За цей час борони обробили вже понад 60 тисяч гектарів без єдиного нарікання, без поломок і зупинок. 15-18 тисяч гектарів на рік – норма для господарства, оскільки тут вирощують широкий асортимент культур, серед яких пшениця, ячмінь, овес, горох, соя, рапс, льон.

Директор сільгосппідприємства Олег Адам дуже задоволений співпрацею з «Лозівськими машинами», він високо оцінив якість обробітку ґрунту і продуктивність ДУКАТ.

За його словами, борони агрегатуються з найбільш поширеними в агрофірмі тракторами – 375 к. с.

Агрегати оснащені унікальними необслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT, та не потребують обслуговування і мастила протягом всього життєвого циклу. «Нульове обслуговування» і економна витрата палива (4,5-5,5 л / га) роблять 12-метрові ДУКАТ незамінними для обробки великих посівних площ.

А висока якість роботи, маневреність і точне копіювання рельєфу дозволяють використовувати дискові борони ДУКАТ під найвимогливіші до ґрунту культури.

Залишити коментар: