Новини

На Волині агропідприємство посадило яблуневий сад за грантові кошти

04.12.2022

Фермерське господарство «Дари Волині» – учасник державної грантової програми зі створення саду. Директор підприємства Марина Єлева розповідає, що в рамках проекту вже встигли отримати грантові кошти та посадити саджанці під яблуневий сад на площі у 8,4 га. Тож у «Дарах Волині» вже встигли перевірити на ділі, як працює проект. 

Марині Юріївні Єлевій 35 років. Разом із батьком та матір’ю вони перекваліфікувалися у фермерів ще в 2013 році. До того кожен займався чимось своїм, але оскільки у татових батьків була хата у селі Гри́бовиця (Нововолинська міська громада Володимирського району Волинської області), вирішили там закласти сад. Тож нині родина має вже в обробітку яблуневий сад площею в понад 11 га. Додатково сім’я Марини вирощує сою та пшеницю. Загалом у сезон вона забезпечує понад 40 людей із навколишніх населених пунктів робочими місцями.

Яблука фермерство збуває у місцеві мережі, а також на Львівщину та Рівненщину. У минулі роки була можливість співпрацювати з Білоруссю, але з початком війни будь-які шляхи співпраці безповоротно обірвалися.

Марина каже, що цього року вирощену агропродукцію вдалося реалізувати без пригод і зайвих проблем. Як буде наступного року, покаже час, але родина вірить у перемогу України та налаштована оптимістично.

Мінагрополітики

Залишити коментар: