Новини

Найвища дієвість і точність на одній осі: причіпний обприскувач Amazone UX Super з фактичним обсягом бака до 9.000 л і шириною захвату 42 м

31.08.2021

Amazone розширює лінійку причіпних обприскувачів UX і представляє високопродуктивні моделі UX 7601 Super з фактичним об’ємом бака 8.000 л і UX 8601 Super з фактичним об’ємом бака 9.000 л.
Завдяки постійному вдосконаленню дизайну машин Amazone нові моделі попри те, що мають бак місткістю до 9.000 л і ширину штанги до 42 м, зберігають відмінну маневровість і високу стійкість одновісного обприскувача. З абсолютно новою конструкцією рами нові моделі заповнюють пробіл між найбільшим досі одновісним обприскувачем Amazone 6.200 л і тандемним обприскувачем з об’ємом бака 11.200 л. Оснащені всіма інноваційними технологіями Amazone для захисту рослин, вони гарантують найвищу точність, дієвість та ефективність.

Найвища дієвість і точність на одній осі: причіпний обприскувач Amazone UX Super з фактичним обсягом бака до 9.000 л і шириною захвату 42 м

Максимальний об’єм при максимальній компактності та продуктивності

Оновлена рама на обприскувачах UX 7601 Super і UX 8601 Super є суцільною та проходить безпосередньо від осі до нижньої навіски. Завдяки формі рами, яка нахилена вперед, досягається ідеальний розподіл маси обприскувача. Таким чином, допустимі навантаження як на вісь, так і опорне, використовуються оптимально.

Центр рівноваги в новій концепції рами розташований дуже глибоко. За рахунок цього гарантується висока стійкість навіть на схилах і при проходженні поворотів. Одночасно рама забезпечує досить високий кліренс. Опційно обприскувач оснащений нижнім захистом, який запобігає пошкодженню високих посівів. Ще один плюс: завдяки суцільній рамі, без окремого дишла, нові обприскувачі UX Super мають порівняно низьку власну масу.

Вузька форма бака для розчину, разом з розташованими на рамі зліва і справа баками для чистої води, сприяє безпечному руху особливо при частково заповненому баку. Ще однією перевагою виготовленого з полімеру бака є поєднання круглої форми і дуже гладких внутрішніх і зовнішніх стінок, яке дозволяє легко проводити очищення. За рахунок продуманої геометрії не виникає проблем при очищенні стінок бака.

4-кратно демпфуюча штанга Super-L3 з шириною захвату до 42 м

При високих вимогах роботи з новими обприскувачами UX пропонується штанга Super-L3 з шириною захвату 39, 40 або 42 м.

Важливо: штанга Super-L3 з точками складання 12, 24 і 33 м і опційними редукційними шарнірами на зовнішніх секціях пропонує більше гнучкості при роботі зі зменшеною шириною захвату. Одностороннє складання аж до зовнішнього сегмента для об’їзду перешкод також є великою перевагою.

Надміцні і одночасно надлегкі секції штанги в профільній конструкції та шарніри з гідравлічним переднатягненням на крайніх секціях, повністю виготовлених з алюмінію, забезпечують надзвичайно спокійне положення штанги. Крім того, нові варіанти штанги Super-L3 з шириною захвату від 39 до 42 м серійно оснащені системою активного ведення штанги ContourControl і активного демпфування штанги SwingStop.

Родзинкою конструкції є те, що за рахунок почергового складання секцій одна в одну, штанга не виступає за межі обприскувача. Це забезпечує компактне положення штанги при транспортуванні. Складена штанга Super-L, оснащена ресорами, надійно розташовується на спеціально розроблених упорах. Тому пошкодження, які зазвичай виникають при транспортуванні обприскувача, в Amazone відсутні.

Нові моделі UX 7601 і 8601 пропонуються також з меншою шириною захвату штанг Super-L2 і Super-L3.

Високопродуктивні насоси без компромісів

Ідеальна продуктивність змішувача при великому обсязі бака забезпечується завдяки двом високопродуктивним мембранно-поршневим насосам 250 л/хв (насос обприскування) і 350 л/хв (насос змішувача). Дуже надійні мембранно-поршневі насоси дозволяють зберігати незмінно високу потужність подачі, незалежно від тиску обприскування. Навіть при високому тиску в системі продуктивність змішувача і норма внесення залишаються незмінно високими.

Крім того, мембранно-поршневі насоси є самовсмоктувачами, за рахунок чого повна циркуляція розчину здійснюється дуже просто і швидко. Це гарантує також швидке та повноцінне очищення. Нове покоління насосів володіє, до того ж великим діаметром поршня, завдяки чому механічне навантаження на мембрани зменшується. Це забезпечує дуже високі терміни експлуатації при мінімальних витратах на технічне обслуговування.

Привід насоса обприскування і насоса змішувача може бути на вибір – гідравлічним або від карданного валу.

Важливо: повністю інтегрований в ISOBUS-управління гідравлічний привід насоса автоматично регулює необхідну кількість обертів насоса в залежності від режиму експлуатації.

Найвищий комфорт в управлінні через SmartCenter

Разом з колосальною продуктивністю, обидві нові моделі UX Super забезпечують менше навантаження на механізатора. Адже під захисним ковпаком, з лівого боку машини, розташований центр налаштувань – SmartCenter з усіма елементами управління. Крім того, тут розміщений високопродуктивний промивний бак об’ємом 60 л.

SmartCenter пропонує ідеальне рішення для будь-яких запитів клієнтів: разом зі стандартним пакетом (з повністю ручним регулюванням) пропонується також інтелектуальний, але простий Comfort-пакет з терміналом TwinTerminal 3.0. Він включає в себе автоматичну зупинку всмоктувального і напірного заповнення, автодинамічне регулювання змішувача залежно від рівня заповнення і дистанційні програми очищення. Максимальна зручність пропонує пакет Comfort plus з сенсорним терміналом для управління машиною з автоматизованими процесами заповнення і очищення.

Максимальна продуктивність з High Flow +

Для забезпечення дієвої обробки з потрібною нормою витрати при дуже великій ширині захвату і високих швидкостях обприскувачі UX 7601 Super і UX 8601 Super можуть бути опційно оснащені системою HighFlow +. Це інтелектуальна система регулювання, що дозволяє використовувати обидва насоси для режиму обприскування, забезпечуючи при цьому високу продуктивність змішувача для отримання однорідного розчину. Всі компоненти системи HighFlow + повністю інтегровані в процеси очищення.

Найвища дієвість і точність на одній осі: причіпний обприскувач Amazone UX Super з фактичним обсягом бака до 9.000 л і шириною захвату 42 м

Завдяки постійному вдосконаленню компактного дизайну машин Amazone нові моделі UX 7601 Super і UX 8601 Super поєднують в собі об’єм бака до 9.000 л і ширину штанги до 42 м з хорошою маневровістю і високою стійкістю одновісного обприскувача.

Найвища дієвість і точність на одній осі: причіпний обприскувач Amazone UX Super з фактичним обсягом бака до 9.000 л і шириною захвату 42 м

Оснащені всіма інноваційними технологіями Amazone для інноваційного захисту рослин, нові причіпні обприскувачі Amazone UX 7601 Super і UX 8601 Super гарантують найвищу точність, дієвість та ефективність.

Залишити коментар: