Новини, Це цікаво

New Holland представив новий автономний електротрактор

16.12.2022

Компанія New Holland представила прототип нового автономного електричного трактора серії T4 Electric Power.

Про це повідомляє SpecMachinery.com.ua.

Модель повністю оснащена електричним приводом, акумуляторною батареєю та силовою установкою, яка розвиває потужність до 120 к.с., досягаючи крутного моменту до 440 Нм.

Першу дослідно-промислову партію електротракторів New Holland планують запустити у виробництво вже наприкінці 2023 року. Також стало відомо, що схожу версію електричної та автономної агромашини найближчим часом представить й інша компанія, що входить до групи CNH Industrial, – Case IH.

Новий автономний електротрактор New Holland T4 Electric Power був розроблений у співпраці з науково-дослідним центром у Берр-Ріджі (Іллінойс), підрозділом тракторного заводу в Італії та нещодавно придбаною CNH Industrial компанією-стартапом Monarch Tractor.

Акумуляторна батарея, технічні подробиці якої поки що не розголошуються, має достатню ємність для роботи протягом одного повного світлового дня, залежно від профілю використання. З системою швидкого заряджання батарея буде повністю заряджена до 100% всього за 1 годину.

Трактор також здатний забезпечувати живлення для зовнішніх агрегатів. Електрику можна застосовувати для приводу навісного обладнання, хоча трактор, як і раніше, оснащений звичайною гідравлікою і ВВП.

Крім електричних можливостей T4 Electric Power гарантує високий рівень автономії. З цією метою кабіна машини оснащена спеціалізованими датчиками, камерами та блоками керування. Трактором можна керувати віддалено за допомогою смартфона та програми Shadow Follow Me.

Ця система дозволяє створювати бригаду із двох або більше тракторів, які можуть синхронно виконувати одну і ту ж роботу в полі. У найближчій перспективі машина отримає оснащення додатковою системою виявлення перешкод та цифрового кругового огляду на 360 градусів, інтелектуальною системою телематики та автоматичного кермового управління.

Електротрактор став на 90% тихішим, аніж його дизельний побратим, крім того, суттєво знижено рівень вібрації. При цьому машина не тільки не втратила в ефективності, а й отримала найкращий контроль тяги, порівняно з дизельним варіантом.

Залишити коментар: