Новини

Нова ротаційна борона AMAZONE KE 3002-240 з системою Rotamix

13.07.2021

Нова ротаційна борона AMAZONE KE 3002-240 з системою Rotamix

Нова модель Amazone  KE 3002-240 шириною захвату 3 м з інноваційною системою Rotamix показує свої сильні сторони при інтенсивному подрібненні ґрунту, особливо у важких умовах. Amazone пропонує нову ротаційну борону для тракторів з потужністю до 240 к.с.

Система Rotamix — компактна, з двома додатковими тримачами зубців

KE 3002-240 з системою Rotamix має 12 тримачів зубців, на які розподіляється навантаження, що виникає під час роботи. Зубці створюють оптимальну дрібногрудковату структуру. Таким чином нова ротаційна борона на важких ґрунтах показує ідеальні результати і підходить для оптимальної передпосівної підготовки, особливо після оранки.

Дванадцять тримачів зубців дозволяють використовувати шестерні з невеликим діаметром. Компактна конструкція ротаційної борони знижує вплив важеля на трактор, а тому при використанні посівного комплексу причіпна сівалка встановлюється дуже близько до трактора. Завдяки цьому необхідна підйомна сила нижча, ніж на інших ротаційних боронах, що також позитивно впливає на фронтальне баластування.

Система приводу Long-Life-Drive забезпечує довгий термін служби і максимальну плавність ходу. Від пилу, вологості і забруднень захищає подвійна герметизація з касетним і лабіринтовим ущільненням.

Зубці довжиною 290 мм оснащені відомою системою Quick & Safe для інтегрованого захисту від каменів і швидкої заміни без інструментів.

 Вищий клас потужності з редуктором DirectDrive

Ядром нової ротаційної борони KE 3002-240 з системою Rotamix є редуктор DirectDrive, за допомогою якого вищий силовий потік передається безпосередньо на шестерні тримачів зубців. Як і на ротаційних культиваторах KX і KG, відхилення не відбувається, а тому забезпечується дуже хороша передача сили з низьким зносом. Ротаційну борону KE 3002-240 можна використовувати з кількістю обертів ВВП 540/750/1000. За допомогою комплекту змінних коліс можлива адаптація кількості оборотів ротора до різних ґрунтових умов і до кількості обертів ВВП трактора.

Система швидкої зчіпки QuickLink

Вся лінійка техніки Amazone для активного обробітку ґрунту поставляється з системою швидкої зчіпки QuickLink для максимальної гнучкості. За кілька прийомів можна з’єднати нову борону KE 02 за допомогою системи QuickLink з різними сівалками. Борона KE 02 утворює компактний дует з механічною причіпною сівалкою Cataya і пневматичним посівним комплексом Avant 02 з фронтальним бункером. За допомогою посиленого кронштейна підвіски тепер з новою ротаційної бороною може використовуватися пневматична сівалка Centaya Super. Також можна без інструментів з’єднати нову причіпну сівалку точного висіву Precea-A. Зрозуміло, можлива також комбінація з механічною причіпною сівалкою D9 через систему Huckepack.

Налаштування та інструменти

Новинкою на KE 02 є опційне гідравлічне ведення по глибині. Так, під час руху з кабіни трактора можна проводити комфортне регулювання ротаційної борони відповідно до умов місцевості і експлуатації. За допомогою шкали забезпечується оптимальний контроль глибини обробітку.

За рахунок висувної нижньої тяги борону KE 02 можна індивідуально налаштувати для роботи з тракторами будь-якого розміру.
Ведення по глибині планувальної балки для вирівнювання ґрунту з високою точністю здійснюється котком, і за рахунок інтегрованого запобіжного механізму її можна підняти.

Широкий асортимент котків

Для різних умов місцевості на вибір пропонуються численні моделі котків з різним діаметром для цілеспрямованого зворотного ущільнення. Різноманіття котків включає в себе моделі від легких трубчастих, резино-клинових котків, які пропонуються також з шинами Matrix, до трапецієподібних кільчастих і зубчастих котків для середніх і важких ґрунтів.

Дванадцять роторів з зубцями з пасивним кутом роботи KE 3002-240 Rotamix створюють оптимальну дрібногрудковату структуру.

За допомогою редуктора DirectDrive силовий потік передається безпосередньо на шестерні тримачів зубців.

Нова борона KE 3002-240 з системою Rotamix має 12 власників зубів і відрізняється дуже компактною конструкцією.

За кілька прийомів можна з’єднати нову борону KE 3002-240 Rotamix за допомогою системи QuickLink з різними сівалками, наприклад, з новою сівалкою точного висіву Precea 3000-A.

Залишити коментар: