Новини

Новини на ринку сільськогосподарської техніки

02.07.2015

Компанія АВТЕК взяла участь у Дні поля у Волинській області, який був організований групою компаній ТМ «Вілія».

На Дні поля спеціалісти компанії АВТЕК представили новітній зерновоз на базі шасі FORD CARGO 3536D LR. Автомобіль комплектується потужним 360-сильним двигуном у

виконанні EURO-5, зерновим причепом кузовом c двосторонньої вивантаженням (тому і направо), що дозволяє перевозити сільськогосподарську продукцію об’ємом до 33 м³.

Представляємо до вашої уваги зернозбиральний комбайн КЗС-10К «Палессе GS10», що виробляється в Білорусії.

Палессе GS10 по продуктивності займає місце на верхній межі середнього класу. Молотарка шириною 1500 мм з одним великим барабаном, пятіклавішний соломотряс і трехкаскадного система очищення – завдяки цим рішенням, а також ретельно підібраному двигуну, комбайн впевнено демонструє ефективну роботу в широкому діапазоні врожайності. Якість виконання збиральних операцій підтримується високим рівнем автоматизованого контролю та управління. 

Компанія Lomma розробила нове покоління прогресивних кормозбиральних комбайнів.

Новинка – кормозбиральний комбайн Pro DX IV. Його особливістю є простота виготовлення і підвищена функціональність.

Комбайн виготовлений на основі вантажного шарнірного шасі з керованим заднім мостом MAN, двигун – 12-циліндровий MAN потужністю 1200 к.с. і обсягом 24 л (є варіанти і з двигуном MAN на 640 к.с.). Система подрібнення – Krone (а саме – Krone Big X 850), салон – New Holland.

Обсяг підйомного бункера – 42 куб.м. Час розвантаження – до 75 с, а висота розвантаження – до 5 м.