Новини

Новий самохідний обприскувач New Holland GUARDIAN™ отримав низку оновлень та нагороду за інноваційні рішення

01.02.2023

Новий самохідний обприскувач New Holland GUARDIAN™ зі системою PLM Intelligence™ отримав низку оновлень та нагороду за інноваційні рішення – AE50 від Американського товариства інженерів-агрономів та біологічних інженерів (ASABE).

Про це повідомляє пресслужба компанії New Holland.

Ключові оновлення, втілені в машині:
елементи керування системами контролю рідини – у кабіні та системі заправки;
спеціальний підлокітник із кількома функціями контролю розпилювачів;
повна інтеграція з інтелектуальною системою Precision Land Management (PLM) через системи підключення New Holland PLM та зовнішні інтерфейси Raven Slingshot.
Удосконалення систем керування рідинами включають великий, простий у використанні дисплей на системі заправки з новими функціями, як-от: автоматичне заповнення, автоматичне розбризкування та набір функцій автоматичного промивання. У поєднанні з новим дисплеєм обприскувача Intelliview 12 і підлокітником у кабіні оператор має повний контроль над обприскувачем. Інтелектуальне доповнення PLM дистанційно надає всю діагностичну та сервісну інформацію разом із агрономічними даними на телефон, планшет або в офіс.
Обприскувач Guardian™ 2023 року оснащений технологію IntelliSpray™ II наступного покоління – точного керування форсунками від Raven. IntelliSpray™ II у 2,5 рази більш точна за аналогічні системи та забезпечує контроль увімкнення/вимкнення форсунки за форсункою, що знижує загальні витрати на захист рослин. Ці функції в поєднанні з підвищеною довговічністю та додатковими діагностичними можливостями забезпечують неперевершену провідну в галузі технологію керування обприскуванням.

Залишити коментар: