Новини

Урядом ухвалено новий порядок бронювання військовозобов’язаних

01.02.2023

Уряд ухвалив новий порядок бронювання військовозобов’язаних та критерії визначення підприємств, установ і організацій, критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення. Працівники таких підприємств віднині підлягатимуть бронюванню, повідомляють в УКАБ.

Запровадження нового Порядку дозволить виконати два ключових для країни завдання. По-перше, забезпечити обороноздатність країни, зберегти та посилити потенціал ЗСУ. По-друге, гарантувати стабільну роботу економіки.

Згідно Порядку бронюванню підлягають керівники та заступники незалежно від ВОС. Також, варто зазначити, що забронювати можна  50% від штатної кількості (на дату подання списку) всіх військовозобов’язаних працівників:

  • на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі коли це необхідно для виконання встановлених мобілізаційних завдань (замовлень);
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг, необхідних для забезпечення потреб ЗСУ, інших військових формувань;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Детальніше про основні положення нового порядку: http://bit.ly/3WPaVgy.

Залишити коментар: