Рослинництво

Озима пшениця Strube – інтенсивна стабільність

14.07.2020

Цьогоріч німецька насіннєва компанія Strube пропонує широку лінійку нових і вже добре відомих сортів озимої пшениці, що гарантують отримання високої врожайності, незалежно від умов вегетації.

Озима пшениця – це одна з тих сільгоспкультур, які забезпечують фермерам найвищу рентабельність вирощування. Однак, потрібно враховувати різку зміну кліматичних умов, яку спостерігаємо останніми роками. Мінімальна кількість вологи восени та взимку, пізні приморозки та теплі зими разом зі стрімким розвитком захворювань рослин зумовлюють підвищені вимоги до технології вирощування озимої пшениці, і надто – до вибору посівного матеріалу.

Незалежно від рівня інтенсивності технології вирощування, для усіх сучасних сортів озимої пшениці мають бути характерними:  швидкий стартовий розвиток кореневої системи, стійкість до посушливих умов вегетації, до захворювань, вилягання та інших стресових чинників, і водночас – високий потенціал урожайності.

Зверніть увагу!

Сьогодні передусім саме селекція, а вже потім – внесення мінеральних добрив і ЗЗР, визначають реальний результат вирощування озимої пшениці. Зробивши ставку на дійсно якісний і правильно підібраний посівний матеріал, агровиробник від початку підвищує власні шанси на отримання високого врожаю.

Саме тому, створюючи сучасні сорти озимої пшениці, німецька компанія Strube взяла орієнтир на комплексне поєднання ознак високої врожайності, пластичності та стійкості до основних стресових чинників для рослин. Зі суто німецькою пунктуальністю селекціонерам Strube вдалося створити сорти пшениці для різних за інтенсивністю технологій, які забезпечують основну умову отримання хорошого результату для фермера – стабільність. Стабільність розвитку рослин пшениці впродовж усієї вегетації, стабільність у протистоянні стресам та, звісно, стабільну врожайність.

Високоврожайний середньоранній сорт Ротакс рекомендований для усіх зон вирощування. Це універсальний посухостійкий суперстабільний сорт, що характеризується підвищеною зимостійкістю, новим типом колосу, високим балом кущення та помірною висотою стебла. Оптимальний варіант для отримання високої врожайності навіть за несприятливих умов вегетації – до 11 т/га.

Водночас Ротакс, як і всі інші сорти озимої пшениці Strube, вирізняється підвищеною стійкістю до захворювань, таких як септоріоз, фузаріоз, жовта та бура іржа, борошниста роса та ін. До того ж, Ротакс придатний як для ранніх, так і для пізніх строків сівби з рекомендованою густотою від 3 до 5,5 млн н/га.

Високоврожайний інтенсивний сорт Румор можна назвати справжнім хітом ринку. Це «ударний» сорт озимої пшениці, який за правильної технології вирощування та нормальної погоди може «насипати» понад 10 т/га зерна. І це якісне виповнене зерно з масою тисячі до 46 г.

Румор – це саме той сорт, на якому високу ефективність демонструє внесення регуляторів росту. Румор рекомендований для усіх зон вирощування і характеризується ключовою перевагою, притаманною усім сортам озимої пшениці Strube – високою здатністю до кущення. Знову ж таки, це надзвичайно посухостійкий сорт із посиленою стійкістю до борошнистої роси, бурої, жовтої іржі та інших хвороб.

Варто згадати й про високоякісний сорт для харчової промисловості Понтікус, зерно якого ідеально підходить для хлібопекарських цілей. Понтікус – високопродуктивний сорт інтенсивного типу, із високою стійкістю до вилягання, захворювань та інших стресових чинників. Маса тисячі насінин у нього сягає 46 г, а потенціал урожайності – до 10 т/га. Такі сорти як Понтікус обов’язково мають бути у структурі посівних площ озимої пшениці кожного розвиненого вітчизняного господарства, адже це дає змогу фермеру, за дотримання технології, отримати додатковий прибуток.

У портфоліо озимої пшениці компанії Strube в Україні є 13 сортів, призначених для вирощування за технологіями різних типів інтенсивності. Окрім уже згадуваних Румора, Ротакса і Понтікуса, це також добре відомі нам Акратос, Платін, Глаукус, Фаустус, Ортегус і Румор, сорти-дворучки Ленокс, Мартус і Гранус. Кожен із цих сортів має власні переваги й особливості вирощування. Однак їх об’єднує найважливіше – бездоганна німецька селекція Strube та гарантований стабільний результат вирощування.

ТОВ «Штрубе Україна ГмбХ»

вул. Юрія Шумського 1, оф. 115, 02098 м. Київ

Тел.: (044) 536 16 69, +38 067 335 01 55

www.strube.com.ua

info@strube.com.ua

Залишити коментар: