Новини, Це цікаво

Перші трактори виробництва Fendt

16.03.2023

У 1928 компанією Fendt був представлений перший трактор для легких с/г робіт з потужністю двигуна 4 к.с., вже через 2 роки компанія оновила дану машину та розпочала виробництво трактора під назвою Dieselross (що означає «дизельний кінь» німецькою мовою), з механізмом для косіння трави і навісним плугом. Dieselross був оснащений дизельним двигуном Deutz, який був новинкою на той час.

Слід зазначити, що назва Dieselross використовувалася для тракторів Fendt майже 30 років.

У 1936 році, коли продажі тракторів швидко зростали, з конвеєра зійшов новий трактор Dieselross F18 потужністю 16 к.с.

Важким часом для підприємства були воєнні роки. У 1940 роках, не зважаючи на виклики, Fendt був другим за величиною виробником тракторів у Німеччині.

Виробництво на заводі Fendt швидко зросло після війни, і значний розвиток відбувся в 1953 році з виходом на ринок самохідного шасі Fendt потужністю 12 к.с. з чотирма просторами для навішування обладнання. У 1959 році компанія Fendt отримала вищу оцінку DLG за свою геніальну систему «Одна людина».

F12GT мав надзвичайно універсальну конструкцію, із сидінням водія ззаду та точками кріплення робочого обладнання спереду, посередині та ззаду, а також перекидним вантажним контейнером перед водієм.

Розвиток 1950-х років також включав впровадження нових тракторів серій Farmer і Favorit.

Перша в успішній серії вузьких моделей тракторів з’явилася в 1957 році. Вузький трактор FLS24 був розроблений для виноградників і виробництва фруктів.

Залишити коментар: