Новини

ROW-MASTER RN 6400 в тандемі з аплікатором для внесення рідких добрив

04.07.2022

За нинішнього стрімкого зростання вартості мінеральних добрив одним із способів мінімізації витрат є використання, наприклад, дигестату з біогазових станцій. Ми знайшли цікавий тандем в одного з найбільших постачальників послуг у цій сфері, який працює з новими агрегатами, а саме культиватором ROW-MASTER RN 6400 в тандемі з самохідним розкидачем рідких органічних добрив HOLMER Terra Variant 585.

ROW-MASTER RN 6400 В ТАНДЕМІ З АПЛІКАТОРОМ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ РІДКИХ ДОБРИВ

Високий кліренс 80 см дозволяє проводити прополку на пізній стадії росту, коли кукурудза вже висока

ROW-MASTER RN 6400 В ТАНДЕМІ З АПЛІКАТОРОМ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ РІДКИХ ДОБРИВ

ROW-MASTER RN 6400 агрегатується з самохідним розкидачем рідких добрив HOLMER Terra Variant 585

Agroslužby Žďár nad Sázavou – це компанія, яка надає сільськогосподарські послуги (внесення рідкого гною та дигестатів, захист посівів, вапнування, дроблення зерна та збирання), продає добрива та надає консультації. Цього року компанія почала працювати з новим культиватором для міжрядного обробітку ROW-MASTER RN 6400.

Спеціальна комплектація за бажанням клієнта

«Ми вирішили придбати культиватор для прополки, виходячи з вимоги наших клієнтів вносити рідкий гній у рядки кукурудзи. До цього ми використовували стриптильний агрегат. Але це не стандартне прополювання. Ми знайшли агрегат BEDNAR, який нам сподобався. Угода була успішно завершена також завдяки ввічливому та гнучкому підходу співробітників BEDNAR щодо встановлення ріжучої головки та шлангів для внесення рідкого гною та дигестату, а також остаточного налаштування агрегату», – говорить Філіп Петр, директор компанії.

ROW-MASTER RN 6400 В ТАНДЕМІ З АПЛІКАТОРОМ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ РІДКИХ ДОБРИВ

Оператор агрегату особливо цінує автоматичне ведення культиватору по рядкам, яке полегшує роботу

ROW-MASTER RN 6400 В ТАНДЕМІ З АПЛІКАТОРОМ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ РІДКИХ ДОБРИВ

ROW-MASTER RN 6400 оснащений ріжучою головкою та шлангами для внесення гною та дигестату за бажанням замовника.

ROW-MASTER RN 6400 в тандемі з аплікатором HOLMER

Культиватор ROW-MASTER RN 6400 агрегатується з самохідним аплікатором HOLMER Terra Variant 585, що обладнаний вузькими шинами для роботи з просапними культурами. Добова продуктивність тандему становить приблизно 25-30 га/добу при нормі 25 м3/га за оптимальних умов. При цьому середня витрата палива складає 0,35 л/м3 (8,05 л/га). Оператор агрегату хвалить автоматичну систему ведення культиватора по рядкам CultiCam, яка є високоточною, полегшує роботу та підвищує ефективність роботи.

Господарюйте в задоволення
marketing@bednar.com
BEDNAR FMT s.r.o.

Залишити коментар: