Новини

Широкозахватні рішення на європейських полях

09.05.2022

Широкозахватні рішення на європейських полях

Підприємство Nemzeti Ménesbirtok і Tangazdaság Zrt працює в Угорщині та має біля 11 тис.га в обробітку. Господарство почало свою співпрацю з компанією BEDNAR FMT ще в 2019 році, придбавши перший широкозахватний компактор SWIFTER SM 14000, а згодом ще й другий аналогічний агрегат.

Ми поспілкувалися з керівником технічного відділу компанії, Ендре Мако, та дізналися про досвід його роботи з агрегатами BEDNAR та співпраці з Компанією в цілому. Під час нашого візиту обидва компактори працювали на полі площею 150 га. Годинна продуктивність обох агрегатів становила 40 га/год із середньою витратою пального 4,9 л/га. Для потужних гусеничних тракторів CASE QUADTRAC 620 компанія обрала техніку BEDNAR, головним чином через потребу в ефективному високопродуктивному рішенні відповідного широкого захвату.

«На вибір агрегатів вплинув той факт, що продавець трактора та причіпної техніки був одним і тим же. Це дало змогу комплексно придбати технічне рішення як комбінацію агрегатів. Протягом їх використання ми отримали хороші результати і бачимо, що наш вибір тракторів CASE IH та техніки BEDNAR був правильний. Ми отримали дуже хороший результат. Ми можемо інтенсивно обробляти великі площі з високою продуктивністю. Іноді техніка працює 24 години на добу, це дуже довговічні та міцні агрегати, тому ми маємо позитивний досвід роботи з ними» – розповідає Ендре Мако.

Широкозахватні рішення на європейських полях

На підприємстві також працюють такі широкозахватні агрегати, як дискова борона ATLAS AE 12400 Profi та сівалка EFECTA CE 12000.

«Минулого року ми вирішили придбати також дискову борону BEDNAR ATLAS. Основною причиною, чому ми вибрали ATLAS, був позитивний досвід роботи з компакторами SWIFTER. Конструкція агрегату, конфігурація та якість були дуже хорошими. У першому ж сезоні ми мали дуже хороший досвід роботи з бороною ATLAS. Ми використовували її на багатьох полях. ATLAS виконує абсолютно ідеальну роботу» – коментує керівник технічного відділу підприємства.

Щодо сівалки, то агрегат був поставлений в господарство на початку посівного сезону минулого року. Сіяли нею осінню люцерну та інші озимі, а також зернові весною.

«Сівалка може також висівати зернові культури на подвійні та потрійні міжряддя, які ми також експериментували. Під час осіннього посіву ми також можемо використовувати технологічні колії. EFECTA може висівати як дрібне, так і велике насіння з різною нормою висіву. Після цього насіння проростає дуже гарно та ми маємо якісні сходи» – каже пан Ендре.

«Я хотів би відзначити ще одну річ, а саме постачання запчастин та обслуговування, якими ми задоволені, а також введення агрегатів в експлуатацію. Це правильна та добре налагоджена компанія, тому наш досвід знову ж таки позитивний. Ми змогли правильно підготувати техніку до сезону. Після початку сезону робіт ми без проблем відпрацювали з технікою BEDNAR» – резюмував представник Компанії.

Залишити коментар: