Новини

Спільнота УКАБ продовжує підтримувати ЗСУ та населення України

19.04.2022

В ці нелегкі для України часи компанії-члени УКАБ не втомлюються допомагати Збройним Силам України, територіальній обороні та цивільному населенню, яке постраждало від російської агресії.

Повідомляє пресслужба УКАБ.

Так, від початку повномасштабної війни компанії, які входять до Асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, передали близько 15 тисяч тонн власного продовольства, перерахували понад 950 млн грн на потреби армії та населення, закупили більше 700 одиниць необхідної амуніції бійцям та поділилися сотнями одиниць своєї техніки з військовими.

Учасники спільноти УКАБ започатковують власні благодійні ініціативи, які спрямовані на допомогу армії та цивільного населення України. Так, агропромхолдинг “Астарта-Київ” спільно з благодійним фондом “Повір у себе” створили волонтерський гуманітарний проєкт Common Help UA, в рамках якого вже отримали з Португалії та передали на потреби українців 40 тонн різних медикаментів, команда Астарти також долучилася і до урядового гуманітарного проєкту СпівДія. Генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса запустив благодійну ініціативу BORSCH із метою надання можливості українцям забезпечити себе необхідними харчовими продуктами або ж отримати додаткове надходження для сім’ї, отримуючи безоплатно насіння або розсаду овочів борщового набору. Працівники “Байєр” з усього світу створили платформу для забезпечення житлом колег з України та їхніх родин, які можуть потребувати тимчасового притулку, організовують місцеві волонтерські кампанії. Компанія “Амазоне – Україна” в Німеччині відкрила регіональний благодійний фонд з допомоги переселенцям.  Аграрна індустріальна компанія (AIKo) створила благодійний фонд “Квіти душі” для забезпечення потреб військових медиків та придбання обмундирування ВСУ. Компанія Агріком допомогла запустити виробництво взуття для військових.

До того ж компанії сприяють доставці гуманітарних вантажів з усього світу в Україну, надають допомогу з паливом: агропромхолдинг “Астарта-Київ” підписав дві угоди з Всесвітньою продовольчою програмою ООН на надання логістичних послуг з доставки міжнародних вантажів місії як з Польщі до України, так і в межах України; компанії Agrotrade, Контінентал Фармерз Груп, «Цеппелін Україна», Ерідон, ІМК, Агро’фюжн, Амазоне, Альбіон, Луї Дрейфус, Cygnet та низка інших надавали паливо, запчастини для потреб ЗСУ та евакуаційні машини; Iva Rove Inc. організували передачу 2 нових мобільних госпіталів зі  штату Канзас до Київського координаційного центру гуманітарної допомоги.

Серед закупівель та допомоги направленій армії від компаній УКАБ: бронежилети, тактичні шоломи та каски, оптичні прилади (тепловізори та біноклі), рації, дрони, супутникові телефони, автомобілі різних видів, генератори, обладнання для розмінування, лікарські засоби та спеціальне медичне обладнання. Список можна продовжувати безкінечно!

Крім цього, компанії продовжують працювати навіть під обстрілами, щоб економіка України не зупинялася, шукають нові фінансові й логістичні можливості для міжнародної торгівлі, вчасно й в повній мірі сплачують податки. Підприємства стійко намагаються тримати аграрний фронт, проводячи посівну задля забезпечення продовольчої безпеки країни. Члени УКАБ роблять усе можливе задля збереження максимальної кількості робочих місць, закріплення заробітної плати за працівниками, які були змушені змінити місце проживання, та забезпечення додаткових виплат на лікування для поранених мобілізованих співробітників та пайовиків, а також на допомогу сім’ям загиблих воїнів. Компанії активно надають допомогу своїм співробітникам щодо виїзду з територій бойових дій, поселенням на новому місці та психологічної реабілітації.

До лав ЗСУ або територіальної оборони вступили понад 1700 співробітників компаній-членів УКАБ, які й зараз захищають Україну в розв’язаній росією війні. По всій країні тисячі волонтерів від учасників спільноти УКАБ допомагають в евакуаційних роботах, наданні психологічної підтримки, юридичних консультацій, у вирішенні логістичних та організаційних питань.  Всі ці зусилля з кожним днем роблять нашу Перемогу все ближчою!

Отож продовжуємо об’єднуватись та допомогати українським військовим, які сьогодні відважно стримують і знищують московську орду та захищають наші життя! Слава Україні!

Залишити коментар: