ТОВ «АГРО-ОРМС» успішно завершило весняну посівну кампанію. Цього року господарство засіяло понад 1500 га сої та більше 1000 га кукурудзи. За словами директора підприємства Дмитра Ємельченка, усі роботи виконали в оптимальні строки, що стане основою для майбутнього врожаю.
Наразі підприємство переходить до нового етапу — догляду за посівами. У господарстві триває гербіцидний захист культур, а також підготовка до внесення фунгіцидів та інсектицидів для захисту рослин від хвороб і шкідників.




