Новини, Техніка

ТОВ «Компанія ЛАН» – надійний партнер для вашого бізнесу

15.08.2021

9 липня насіннєва компанія Biligrain організувала День поля. Захід проходив на базі господарства ТОВ «Агрокрай» у Красилівському районі на Хмельниччині.

Яскравим доповненням свята стала презентація топових одиниць техніки світових брендів, а саме CLAAS  та LEMKEN, яку на своєму стенді представив провідний дистриб’ютор сільськогосподарської техніки у Західній Україні – ТОВ «Компанія «ЛАН».

Як розповів керівник відділу продажу техніки ТОВ «Компанія ЛАН» Назарій Вонс, господарство  «Агрокрай» є давнім партнером компанії.

«З ТОВ «Агрокрай» та компанією Biligrain ми співпрацюємо багато років. Господарство постійно оновлює свій технічний парк сучасними агрегатами: наприклад, цього року придбали у нас найпередовішу жатку для зернозбирального комбайна CLAAS CONVIO FLEX», – каже пан Назарій.

ТОВ «Компанія ЛАН»  пропонує надійні інноваційні бренди, які здатні забезпечити усі потреби агровиробника. Одним з таких є CLAAS  – виробник найпотужніших зернозбиральних і кормозбиральних комбайнів; найякісніших тракторів різних класів потужності: від 80 до 500 к.с.; прес-підбирачів, телескопічних навантажувачів, техніки для заготівлі кормів.

«Сьогодні ми акцентуємо увагу на зернозбиральному комбайні CLAAS LEXION нової моделі 6800, – продовжує Назарій Вонс. –  Це найпотужніший клавішний комбайн на ринку, обладнаний інтелектуальною системою налаштування Cemos Automatic , яка дозволяє досягти відмінних результатів з оптимальною продуктивністю при будь-яких умовах збирання та виключає помилку оператора. Також комбайн оснащений системою картографування. Це означає, що з його допомогою ви можете отримати карту врожайності поля, яке обмолочуєте, і в подальшому використовувати її для аналізу своєї діяльності: під внесення добрив або під посів.

ТОВ «Компанія ЛАН» – надійний партнер для вашого бізнесу

Ще ми презентуємо трактори CLAAS AXION. На нашому стенді представлена модель AXION 940 потужністю 375 к.с., яка призначена для тривалої експлуатації у важких умовах і може бути задіяна для виконання будь-яких операцій на полі.

Модель AXION 940 відрізняється від попередніх розробок покращеним компонуванням; підвищеною потужністю; наявністю системи супутникового водіння; поліпшеною ергономікою і комфортністю робочого місця оператора; менш трудомістким обслуговуванням ходової частини, систем і агрегатів трактора».

Зазначимо, що головним партнером ТОВ «Компанія ЛАН» на Дні поля була компанія LEMKEN – всесвітньовідомий виробник ґрунтообробної і посівної техніки.

За словами Назарія Вонса, агрегати LEMKEN вже не один рік успішно працюють на полях ТОВ «Агрокрай».

«На нашому стенді представлені дві одиниці техніки LEMKEN: унікальна коротка дискова борона Rubin 12 шириною 5 м з діаметром дисків 710 мм,  що підходить як для стерньового, так і для базового обробітку навіть найскладніших ґрунтів та може працювати на глибину до 20 см.

Також до вашої уваги посівний комплекс LEMKEN Compact-Solitair 9 шириною 6 м, обладнаний короткою дисковою бороною Heliodor і висівною секцією з міжряддям 12,5 см із одночасним внесенням добрив», – додає фахівець «Компанії ЛАН».

Своїми враженнями від співпраці з ТОВ «Компанія ЛАН» поділився Олександр Олексюк, регіональний представник «ЛЕМКЕН-Україна» в західному регіоні:

«ЛЕМКЕН-Україна» та ТОВ «Компанія ЛАН» співпрацюють вже понад 15 років. Це одні з наших перших і найкращих  дилерів на Західній Україні, котрі продають практично всю лінійку техніки LEMKEN.

Гарні продажі, багаточисленні демонстрації нашої техніки, якісне сервісне обслуговування, вчасна заміна гарантійних деталей і поточні ремонти, які забезпечують професійні спеціалісти – це все про «Компанію ЛАН». З ними приємно працювати, адже є результат!», – відзначив пан Олександр.

ТОВ «Компанія ЛАН» – надійний партнер для вашого бізнесу

Також варто наголосити, що минулого року ТОВ «Компанія ЛАН» відкрила дилерський центр для зручності своїх клієнтів у м. Хмельницький.

«Тут ви отримаєте професійні консультації і швидке сервісне обслуговування, адже на складі в наявності є широкий вибір техніки та запасних частин. Тож будемо раді вас бачити.

Девіз нашої компанії: «Завжди на вашій стороні», його ми завжди притримуємось!», – підсумував Назарій Вонс.

Анна Артим

Залишити коментар: