Новини

Трактори Case IH: якими будуть оновлені моделі для 2022 року

12.01.2022

Компанія Case IH опублікувала подробиці про зміни в лінійці тракторів 2022 модельного року.
Трактори Case IH Puma 140-175 із стандартною колісною базою тепер будуть доступні з потужністю від 155 до 200 к.с. Варіанти, що використовують CVXDrive, мали серію оновлень трансмісії для покращення прискорення/гальмування, досягнутих завдяки нещодавно покращеній чутливості педалей.
Як і в лінійці Puma, шестициліндрові трактори Maxxum також мають покращену реакцію на прискорення/гальмування та чутливість педалей. Трактори пропонують потужність від 115 до 150 к.с., що забезпечується за допомогою «розумної» системи CVT. 
Лінійка Case IH Farmall C тепер має чотири варіанти, які мають вихідну потужність від 90 до 117 к.с. Усі трактори використовують новий чотирициліндровий 3,6-літровий двигун FPT, що відповідає вимогам Stage 5. Він має більший робочий об’єм і чотири клапани на циліндр, щоб забезпечити до 10% більше крутного моменту при нижчих оборотах двигуна (1300 об/хв).
Двигуни об’ємом 3,6 л використовують нову систему обробки вихлопних газів FPT HI-eSCR2, яка об’єднує каталізатор окислення дизельного палива, фільтр твердих частинок, що не потребує обслуговування, і блок селективного відновлення каталізатора. Навіть з додаванням цього обладнання розмір двигуна був збережений, щоб підтримувати кліренс і маневреність.
Трактори Farmall C також оснащені коробкою передач Active Drive 2 з потужним шаттлом і силовим зчепленням. Трактор має 24 передачі (вперед і назад), а також додатковий круїз-контроль і плавну швидкість. Є також електрогідравлічні блокування диференціалів передньої та задньої осі, електронний контроль тяги, гідравлічний насос 64 л/хв, тришвидкісний ВОМ і додаткова передня навіска.
Нові трактори будуть доступні з весни 2022 року.

Залишити коментар: