Новини

У 2022 році New Holland оновить дизайн агрегатів для збору соломи

12.01.2022

Понад 70 років червоно-жовтий колір New Holland з гордістю символізує інновації та якість агрегатів для збору сіна, повідомляє пресслужба New Holland.

У 2022 році до рулонних прес-підбирачів Roll-BeltTM, великогабаритних прес-підбирачів BigBaler PLUS та абсолютно нових самохідних косилок Speedrower® PLUS буде застосовано новий стиль. 

«Зміни демонструють як наше минуле, так і майбутнє», – каже Марк Лоурі, директор з комерційного маркетингу New Holland North America. «New Holland здійснила революцію в сінокосі, коли більше 70 років тому вивела на ринок перший прес-підбирач. У наступні десятиліття наші культові червоні та жовті кольори символізували нашу інновацію та якість. Отже, ми внесли косметичні зміни в обладнання, залишаючись вірними своїй історії».

Культовий червоно-жовтий стиль був присутній протягом усієї історії New Holland, починаючи з великого прес-підбирача D1000. 
У випуску 2022 модельного року, дилери та клієнти помітять більше жовтої фарби, що  відображає спадщину New Holland. Світліший колір також забезпечує кращу видимість з точки зору експлуатації, обслуговування та безпеки.У поєднанні з фірмовим дизайном обладнання New Holland Natural Flow ці нові агрегати для сіна ще більше виділятимуться на полі.

Залишити коментар: